Przedstawiciel(ka) handlowy(-wa) - rynek tradycyjny

Miasto:  Koszalin
Kategoria:  Sprzedaż
Rodzaj umowy:  Okres próbny
Opis:

Przedstawiciel(ka) handlowy(-wa) – kanał tradycyjny

Poszukujemy dwóch osób: 1) Kołobrzeg, 2) Koszalin

Szukamy ludzi takich jak Ty – lubiących nieszablonową i różnorodną pracę, dla których nawiązywanie relacji z innymi jest priorytetem.

Jako Przedstawiciel(ka) Handlowy(-wa) będziesz na co dzień rozwijać współpracę z naszymi klientami i budować pozycję marek KP na rynku piwnym.

Twoje zadania:
•    rozwój marek KP poprzez zwiększanie ich dostępności i widoczności w miejscu sprzedaży

•    odpowiedzialność za wizerunek naszych marek poprzez doskonały merchandising
•    budowanie doskonałych relacji z naszymi klientami
•    prowadzenie ciekawych projektów dotyczących rozwoju nowych marek KP

Nasze oczekiwania:

•    masz doświadczenie zawodowe w sprzedaży - mile widziane w rolach merchandisera, presellera lub przedstawiciela handlowego

•    masz min. średnie wykształcenie

•    posiadasz prawo jazdy kategorii B

•    cechuje Cię zaangażowanie i pasja do wykonywanych zadań

•    jesteś osobą nastwioną na rozwój i wyzwania
•    umiesz pracować w zespole oraz nawiązywać i utrzymywać relacje
•    potrafisz analizować dane i wyciągać wnioski

To oferujemy:
•    stawiamy na TWÓJ ROZWÓJ, oferujemy m.in. udział w programie przygotowującym do certyfikacji przedstawiciela handlowego wsparty indywidualnymi treningami w rynku

•    dostęp do platformy e-learningowej i udział w szkoleniach dostosowany do indywidualnego planu rozwoju
•    dbamy o BEZPIECZEŃSTWO m.in. poprzez udział w programie Świadomy Kierowca
•    praca dla właściciela najlepiej sprzedających się marek piwnych w Polsce (m.in. Żubr, Tyskie i wiele innych)
•    możliwości awansów wewnętrznych i programy rozwojowe dla najlepszych
•    samochód służbowy (również do celów prywatnych), telefon, tablet
•    prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny (w tym karta Multisport), system motywacyjny, deputat piwny i wiele innych korzyści
•    zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Kompanię Piwowarską
•    dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia miesięczna uzależniona od osiąganych wyników)

Tworzymy biznes tak różnorodny, jak otaczający nas świat, dlatego dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. W Asahi Europe & International możesz LŚNIĆ WŁASNYM BLASKIEM - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, niepełnosprawność, religię czy przekonania. Chcemy Cię wspierać, abyś był odważny w swojej indywidualności i wiedział, że kimkolwiek jesteś możesz być sobą w #DobrejKompanii.