Automatyk

Miasto:  Poznań
Kategoria:  Produkcja
Rodzaj umowy:  Umowa na czas nieokr.
Opis:

Automatyk

Miejsce pracy: Lech Browary Wielkopolski

Twoje obowiązki:

  • utrzymanie ruchu linii produkcyjnych w zakresie automatyki i elektrotechniki
  • diagnozowanie sterowników PLC (Siemens)
  • obsługa przetwornic częstotliwości (Danfoss)
  • wsparcie w zakresie zagadnień sieci przemysłowej (Profibus DP, Profinet), automatyki pomiarowej (pomiary temperatury, ciśnień, przepływów, przewodności) oraz pneumatyki sterowniczej

Nasze wymagania:

  • wykształcenie średnie lub wyższym (automatyk, elektronik)
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • umiejętność pracy w zespole i dyspozycyjnością związana z pracą w ruchu ciągłym (praca zmianowa)
  • umiejętność obsługi pakietu MS Office

Mile widziane

  • posiadanie uprawnień SEP  gr. G1 kat. E, D do 1 kV ( 15 kV )  i G2 E, D
  • znajomość obsługi stacji elektroenergetycznych (15kV)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań prace w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce
  • możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i zróżnicowane możliwości rozwoju
  • dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy
  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), kafeteryjny system motywacyjny (w tym pakiet sportowy), deputat piwny i wiele innych korzyści