Ładowanie...

MŁODSZY KONTROLER FINANSOWY (koszty stałe)

Miasto:  Warszawa
Kategoria:  Finanse
Rodzaj umowy:  Umowa na czas nieokr.
Opis:

Młodszy Kontroler Finansowy (koszty stałe)

Lokalizacja: Warszawa

TWOJE OBOWIĄZKI:

  • podejmowanie inicjatywy w bieżącej optymalizacji działań operacyjnych, w obszarze kosztów stałych,
  • zarządzanie procesem planowania kosztów stałych (perspektywa krótko- i długoterminowa),
  • aktywny udział w projektach finansowych w funkcjach back-officowych w roli partnera i doradcy dla biznesu,
  • wsparcie w podejmowaniu decyzji biznesowych i identyfikacji ryzyk biznesowych,
  • przygotowywanie analiz i prezentacji wyników finansowych,
  • Opracowywanie budżetów i planów finansowych oraz ich aktywne monitorowanie,
  • praca nad poprawą efektywności działań funkcji finansów, zwłaszcza w zakresie planowania i raportowania kosztów stałych,
  • wsparcie partnerów biznesowych w lepszym rozumieniu strony finansowej projektów.

NASZE WYMAGANIA:

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (najchętniej w FMCG),
  • inicjatywa w działaniu i we wdrażaniu zmian,
  • umiejętność analizy na wysokim poziomie,
  • umiejętność syntetycznego przedstawiania wniosków oraz rekomendacji,
  • doskonałe umiejętności komunikowania się i pracy w zespołach multifunkcyjnych,
  • płynna znajomość języka angielskiego,
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, szczególnie arkuszy Excel,
  • CIMA / ACCA będzie dodatkową zaletą.

TO OFERUJEMY:

  • ambitną i rozwojową pracę u lidera FMCG w oparciu o umowę o pracę,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • finansowanie kursów CIMA i inne możliwości rozwojowe,
  • szeroki zakres kafeterii benefitów,
  • ubezpieczenia na życie oraz program inwestycyjny,
  • deputat piwny.