Przedstawiciel(ka) handlowy(-wa) ds. gastronomii (Łódź)

Miasto:  Łódź
Kategoria:  Sprzedaż
Rodzaj umowy:  Okres próbny
Opis:

Przedstawiciel(ka) handlowy(-wa) ds. gastronomii

Miejsce pracy: Łódź i okolice

Szukamy ludzi takich jak Ty – lubiących kontakt z ludźmi i niebojących się nowych wyzwań. Na stanowisku Przedstawiciela(-cielki) Handlowego(-wej) będziesz wpierać najlepsze siły sprzedażowe w Polsce i nieustannie rozwijać kanał gastronomiczny.

Twoje zadania:

  • rozwój rynku gastronomicznego i praca nad zwiększeniem świadomości marek naszej firmy u klientów na terenie miasta Łodzi i okolic
  • rozwój klientów gastronomicznych poprzez szkolenia z jakości serwisu i „kultury piwnej”
  • przygotowywanie i realizacja planów rozwoju klientów przy uwzględnieniu sezonowości produktów – u nas nie ma rutyny!
  • zapewnienie doskonałego poziomu usług w punktach gastronomicznych

Nasze oczekiwania:

  • lubisz wyzwania i niestandardowe podejście do realizacji zadań – nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych
  • chcesz rozwijać się i jednocześnie wspierać rozwój swoich klientów
  • jesteś osobą samodzielną i odpowiedzialną
  • potrafisz budować trwałe relacje
  • masz doświadczenie na stanowisku Przedstawiciela(ki) Handlowego(-wej)
  • umiesz realizować dane i wyciągać na ich podstawie wnioski
  • posiadasz wykształcenie wyższe
  • posiadasz prawo jazdy kat. B

Mile widziane:

  • znasz techniki sprzedaży
  • znasz j. angielski na poziomie komunikatywnym
  • masz doświadczenie w branży FMCG
  • nie jest Ci obcy lokalny rynek gastronomiczny

To oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio przez Kompanię Piwowarską
  • możliwość szybkiego rozwoju i awansu
  • możliwość nauki od doświadczonego managera i jego zespołu -  najlepszych ekspertów w rynku 😊
  • stawiamy na TWÓJ ROZWÓJ, oferujemy m.in. udział w programie, przygotowującym do certyfikacji przedstawiciela handlowego wsparty indywidualnymi treningami w rynku; dostęp do platformy e-learningowej i udział w szkoleniach dostosowany do indywidualnego planu rozwoju
  • dbamy o BEZPIECZEŃSTWO m.in. poprzez udział w programie Świadomy Kierowca
  • praca dla właściciela najlepiej sprzedających się marek piwnych w Polsce (m.in. Żubr, Tyskie, Lech i wiele innych)
  • samochód służbowy (również do celów prywatnych), telefon, tablet, prywatna opieka medyczna, system kafeteryjny (w tym kartę Multisport), system motywacyjny, deputat piwny i wiele innych korzyści
  • dwuskładnikowe wynagrodzenie (podstawa + premia zależna od wyników)

Tworzymy biznes tak różnorodny, jak otaczający nas świat, dlatego dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. W Asahi Europe & International możesz LŚNIĆ WŁASNYM BLASKIEM - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, niepełnosprawność, religię czy przekonania. Chcemy Cię wspierać, abyś był odważny w swojej indywidualności i wiedział, że kimkolwiek jesteś możesz być sobą w #DobrejKompanii.