Księgowość (Poznań)

Miasto:  Poznań
Kategoria:  Finanse
Rodzaj umowy:  Umowa na czas okr.

Czy marzysz o pracy w organizacji, gdzie nowoczesne narzędzia pracy idą w parze ze współpracą z profesjonalistami? Jeśli tak, to oferta jest właśnie dla Ciebie!

U nas nie narzucamy sztywnych kwalifikacji, ponieważ cenimy różnorodność doświadczeń i umiejętności. Zmiany i reorganizacja w dziale księgowości pozwalają nam podejść do rekrutacji z elastycznością.

Poszukujemy zarówno doświadczonych profesjonalistów, jak i osób na początku swojej kariery w księgowości. Ważne jest dla nas, aby kandydaci cenili profesjonalizm, mieli chęć rozwoju i byli gotowi na współpracę w zespole specjalistów.

Jeśli posiadasz szerokie doświadczenie i jesteś gotowy/a na nowe wyzwania, a jednocześnie otwarty/a na zdobywanie nowej wiedzy, czekamy na Ciebie!

Twój zakres obowiązków:

  • przeprowadzanie i weryfikacja prawidłowości transakcji księgowych w różnych obszarach księgowości
  • aktywny udział w poszukiwaniu optymalizacji istniejących i planowanych procesów
  • uzgadnianie kont księgi głównej z księgami pomocniczymi
  • współpraca z innymi zespołami w celu prawidłowego ujęcia zdarzeń gospodarczych w księgach
  • sporządzanie raportów i analiz
  • udział w zamknięciach miesiąca
  • wsparcie podczas audytów i kontroli finansowych

Nasze wymagania:

  • dobra znajomość programów SAP
  • znasz MS Excel na poziomie zaawansowanym
  • znasz język angielski na poziomie komunikatywnym
  • cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia, dokładność, sumienność i rzetelność
  • lubisz pracować w zespole

Mile widziane:

  • znajomość PowerBI, PowerQuery, Power Automate i/lub Power Apps
  • z
  • najomość obowiązujących przepisów podatkowych, ustawy o rachunkowości
  • zainteresowanie automatyzacją procesów za pomocą języka VBA

To oferujemy:

  • współpracę w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • jesteśmy otwarci na współpracę w niepełnym wymiarze godzin (zatrudnienie na pełen etat lub ¾ etatu )
  • możliwość uczenia się od doświadczonych specjalistów i ekspertów
  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne środowisko pracy
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), system kafeteryjny i wiele innych korzyści

Tworzymy biznes tak różnorodny, jak otaczający nas świat, dlatego dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. W Asahi Europe & International możesz LŚNIĆ WŁASNYM BLASKIEM - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, niepełnosprawność, religię czy przekonania. Chcemy Cię wspierać, abyś był odważny w swojej indywidualności i wiedział, że kimkolwiek jesteś możesz być sobą w #DobrejKompanii.