Magazynier - operator wózka widłowego

Miasto:  Poznań
Kategoria:  Logistyka
Rodzaj umowy:  Umowa na czas okr.
Opis:

MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

Miejsce pracy: Poznań

Twoje obowiązki:

  • załadunek i rozładunek samochodów ciężarowych wózkami marki Linde
  • zaopatrzenie linii rozlewniczych w opakowania i materiały pomocnicze oraz odbiór produktu gotowego
  • rozmieszczenie produktów i opakowań w magazynie i poza magazynem
  • dbałość o powierzony sprzęt i przestrzeganie zasad BHP

Nasze wymagania:

  • posiadanie aktualnych uprawnień UDT
  • ponad półroczne doświadczenie w obsłudze wózka widłowego
  • gotowość do pracy zespołowej w systemie zmianowo-brygadowym (3 zmiany/4 brygady)

Mile widziane:

  • książeczka sanepidu
  • doświadczenie na wózkach wysokiego składowania

Co oferujemy:

  • umowa o pracę bezpośrednio z Kompanią Piwowarską
  • atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe + dodatki zmianowe i weekendowe
  • prywatna opieka medyczna dla Ciebie i członków najbliższej rodziny
  • dodatki na sport i rozrywkę – sam wybierasz z czego chciałbyś skorzystać (m.in. karta Multisport, bilety do kina, bony zakupowe)
  • niedrogie i dobre śniadania oraz obiady w stołówce pracowniczej (od 3 do 10 zł)
  • 24 sztuki naszych produktów co miesiąc.-pakiet szkoleń stanowiskowych
  • możliwość angażowania się w działania charytatywne i sportowe
  • bezpłatny parking oraz wiaty rowerowe
  • najwyższe standardy bezpieczeństwa pracy, w tym m.in. stały dostęp do środków ochrony osobistej