Specjalista ds. kadr i płac

Miasto:  Poznań
Kategoria:  Dział Personalny
Rodzaj umowy:  Zastępstwo-czas okr.
Opis:

SPECJALISTA DS. KADR I PŁAC (umowa na zastępstwo)

Miejsce pracy: Poznań

Twoje obowiązki:

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej  (akta osobowe, sporządzanie dokumentów kadrowych: umowy o pracę i aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy)
  • wsparcie pracowników w zakresie podstawowych zagadnień prawa pracy oraz innych zapytaniach dotyczących zatrudnienia
  • ustalanie uprawnień pracowniczych do urlopów i benefitów
  • weryfikacja poprawności druków i wniosków dot. absencji (nr L4, wnioski urlopowe, urlopy rodzicielskie)
  • weryfikacja ewidencji czasu  pracy,
  • wprowadzanie danych do systemu  SAP,
  • obsługa Płatnika.

Nasze wymagania:

  • min. średnie wykształcenie
  • min. 2 letnie doświadczenie pracy na podobnym stanowisku w firmie obsługującej ok. 500 pracowników
  • umiejętność samodzielnego prowadzenia dokumentacji pracowniczej
  • praktyczną znajomością przepisów w zakresie prawa pracy i zasad dot. rozliczania czasu pracy
  • dobra znajomość obsługi programu Płatnik oraz MS Office (Word, Excel)
  • odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • znajomość systemu SAP oraz języka angielskiego w stopniu komunikatywnym, będzie dodatkowym atutem

To oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole
  • pracę w oparciu o umowę na zastępstwo na okres ok. min. 2 lat
  • możliwość zdobycia doświadczeń w firmie działającej w strukturach międzynarodowych
  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), pakiet sportowy, deputat piwny i wiele innych korzyści