STAŻYSTA/STAŻYSTKA - Dział logistyki magazynowej (Poznań)

Miasto:  Poznań
Kategoria:  Logistyka
Rodzaj umowy:  Umowa na czas okr.
Opis:

STAŻYSTA/STAŻYSTKA W DZIALE LOGISTYKI MAGAZYNOWEJ
Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków:

•    wspieranie zespołu w realizowanych zadaniach,
•    udział w projektach optymalizacyjnych,
•    przygotowywanie raportów, analiz oraz przedstawianie rekomendacji i wniosków,
•    zapewnianie zgodności danych zawartych w dokumentach i systemach informatycznych,
•    przygotowywanie prezentacje w języku polskim oraz angielskim,
•    prowadzenie prac administracyjno – biurowych magazynu, współpraca z dostawcami.

Nasze wymagania:
•    zainteresowanie logistyką i chęć rozwoju w tym obszarze,
•    dobra znajomość programu Excel (poziom tabel przestawnych, funkcji, baz danych),
•    studentów/-ka i absolwent/-ka  (preferowane kierunki: logistyka, badania operacyjne, statystyka i inne pokrewne),
•    umiejętności analityczne,
•    otwartość na nowe pomysły i chęć do ich kreowania,
•    terminowość i rzetelność,
•    dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy:
•    płatny staż w ramach umowy o pracę na okres ok. 6 miesięcy u lidera FMCG w Polsce,
•    zastrzyk wiedzy i energii od najlepszych specjalistów w branży,
•    możliwość rozwoju oraz zdobycia cennego doświadczenia,
•    pracę w gronie fajnych ludzi z pasją, w bardzo dobrej atmosferze,
•    konkurencyjne wynagrodzenie,
•    pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, deputat piwny i wiele innych korzyści.