STAŻYSTA/STAŻYSTKA - Dział logistyki magazynowej

Miasto:  Poznań
Kategoria:  Logistyka
Rodzaj umowy:  Umowa na czas okr.
Opis:

STAŻYSTA/STAŻYSTKA W DZIALE LOGISTYKI MAGAZYNOWEJ
Miejsce pracy: Swarzędz

Twój zakres obowiązków:

  • udział w projektach optymalizacyjnych
  • prowadzenie prac administracyjno – biurowych magazynu, współpraca z dostawcami
  • zapewnianie zgodności danych zawartych w dokumentach i systemach informatycznych
  • przygotowywanie raportów, analiz oraz przedstawianie rekomendacji i wniosków
  • przygotowywanie prezentacje w języku polskim oraz angielskim
  • wspieranie zespołu w realizowanych zadaniach

Nasze wymagania:

  • Student/-ka lub absolwentów/-ka  (preferowane kierunki:  logistyka, badania operacyjne, statystyka i inne pokrewne)
  • dobra znajomość programu Excel (poziom tabel przestawnych, funkcji, baz danych)
  • umiejętności analityczne
  • otwartość na nowe pomysły i energia do ich kreowania
  • terminowość, rzetelność i efektywność w pracy
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale  logistyki oraz znajomość programu SAP

To oferujemy:

  • zastrzyk wiedzy i energii od najlepszych specjalistów w branży
  • płatny staż w ramach umowy o pracę na okres ok. 6 miesięcy
  • możliwość rozwoju oraz zdobycia doświadczenia
  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, deputat piwny i wiele innych korzyści
  • pracę w gronie fajnych ludzi z pasją, w  bardzo dobrej atmosferze