Specjalista(-tka) ds. księgowości środków trwałych

Miasto:  Poznań
Kategoria:  Finanse
Rodzaj umowy:  Umowa na czas okr.
Opis:

Twoje obowiązki:

  • Przeprowadzanie oraz weryfikacja prawidłowości transakcji księgowych w obszarze majątku
  • Przygotowanie i rozliczanie projektów inwestycyjnych
  • Analiza i księgowanie leasingu w ramach IFRS16
  • Współpraca międzydziałowa w celu prawidłowego ujęcia zdarzeń gospodarczych w księgach
  • Wsparcie w czynnościach zamknięcia miesiąca
  • Uzgadnianie kont księgi głównej z księgami pomocniczymi

 Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomości SAP  - moduł FA (rozliczanie inwestycji, likwidacja majątku)
  • Umiejętność analizy umów, ofert w celu przygotowania rozliczenia projektów inwestycyjnych z podziałem kosztów na środki trwałe
  • Doświadczenie w zakresie rozliczania leasingu
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Zdolności interpersonalne
  • Dokładność, sumienność i rzetelność

Mile widziane:

  • Znajomość obsługi systemu SAP
  • Doświadczenie w obszarze ewidencji składników majątku trwałego
  • Znajomość zasad księgowości, w tym MSR, ustawy o rachunkowości i ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych

Oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego oraz pracy w międzynarodowym zespole
  • Dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Konkurencyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), pakiet sportowy, deputat piwny i wiele innych korzyści)

Tworzymy biznes tak różnorodny, jak otaczający nas świat, dlatego dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. W Asahi Europe & International możesz LŚNIĆ WŁASNYM BLASKIEM - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, niepełnosprawność, religię czy przekonania. Chcemy Cię wspierać, abyś był odważny w swojej indywidualności i wiedział, że kimkolwiek jesteś możesz być sobą w #DobrejKompanii.