Specjalista(-tka) ds. logistyki dostaw (Poznań)

Miasto:  Poznań
Kategoria:  Logistyka
Rodzaj umowy:  Umowa na zastępstwo
Opis:

Specjalista(-tka) ds. logistyki dostaw

Miejsce pracy: Poznań

Twoje obowiązki:

  • zarządzanie dostawami i zapasem materiałów produkcyjnych
  • tworzenie zamówień i harmonogramów dostaw materiałów produkcyjnych
  • ścisła współpraca z działem Planowania, Magazynami i Produkcją w celu realizacji planów produkcyjnych
  • utrzymywanie aktualności parametrów MRP oraz innych niezbędnych danych zakupowych w systemie SAP
  • ścisła współpraca z dostawcami w celu zapewnienia dostępności materiałów produkcyjnych

Nasze wymagania:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki logistyki, ekonomii lub pokrewne)
  • posiadasz doświadczenie w obszarze logistyki i/lub zakupów (w tym we współpracy z dostawcami)
  • posługujesz się językiem angielskim w stopniu minimum komunikatywnym
  • znasz system SAP oraz sprawnie posługujesz się programem MS Excel
  • posiadasz umiejętności organizacyjne, komunikacyjne
  • cechuje Cię asertywność w relacjach z dostawcami, zaangażowanie oraz umiejętność pracy pod presją czasu
  • posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne

To oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w ramach umowy na zastępstwo (ok. 1.5 roku)
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), kafeteryjny pakiet motywacyjny (w tym pakiet sportowy), deputat piwny i wiele innych korzyści

Tworzymy biznes tak różnorodny, jak otaczający nas świat, dlatego dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. W Asahi Europe & International możesz LŚNIĆ WŁASNYM BLASKIEM - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, niepełnosprawność, religię czy przekonania. Chcemy Cię wspierać, abyś był odważny w swojej indywidualności i wiedział, że kimkolwiek jesteś możesz być sobą w #DobrejKompanii.