Młodszy(-a) Specjalista(-tka) ds. rekrutacji

Miasto:  Poznań
Kategoria:  Dział Personalny
Rodzaj umowy:  Umowa na czas nieokr.

Co wyróżnia nasz zespół? Przyjazna atmosfera i pasja towarzysząca naszej pracy sprawiają, że każdy dzień w naszym zespole jest wyjątkowy. Brzmi dobrze? Świetnie! To może właśnie Ty staniesz się częścią zespołu rekrutacji #DobrejKompanii!

Szukamy osób, które chcą podjąć wyzwanie i rozwijać się razem z nami. Jeśli posiadasz doświadczenie w rekrutacji, prowadzeniu procesów rekrutacyjnych end-to-end oraz przyciągania najlepszych talentów do organizacji, to może właśnie Ciebie szukamy? 😉

Twoje obowiązki:

  • prowadzenie procesów rekrutacyjnych dla różnych obszarów organizacji (produkcja, logistyka, sprzedaż, zespoły komercyjne, inne)
  • współpraca z Managerami przy tworzeniu ogłoszeń o pracę, strategii rekrutacyjnej i formularzy wywiadu
  • budowanie pozytywnych doświadczeń kandydatek i kandydatów w prowadzonych procesach rekrutacyjnych
  • aktywne pozyskiwanie kandydatek i kandydatów poprzez różnorodne źródła (np. Linkedin, grupy Facebook), włączając w to kampanie w mediach społecznościowych
  • dzielenie się wiedzą, danymi i spostrzeżeniami z rynku w celu budowania wiedzy w organizacji na temat trendów w rekrutacji
  • współpraca z uczelniami, udział w targach pracy
  • obsługa systemu ATS, w tym zapewnienie aktualnych danych

Nasze oczekiwania:

  • posiadasz min. roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • znasz strategie pozyskiwania kandydatek i kandydatów w mediach społecznościowych
  • potrafisz budować relacje z interesariuszami na wszystkich poziomach
  • jesteś studentem(-tką) lub absolwentem(-tką) studiów wyższych
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • cechują Cię doskonałe umiejętności interpersonalne i komunikacyjne
  • potrafisz planować swoją pracę, prowadząc wiele projektów jednocześnie
  • jesteś otwarty(-a) na sporadyczne podróże służbowe – zdarza się, że niektóre rekrutacje prowadzimy w terenie
  • doświadczenie w tworzeniu kampanii w mediach społecznościowych będzie mile widziane

Oferujemy:

  • pracę w zespole pełnym pasji i przyjaznych osób u lidera branży FMCG
  • otwartość na Twoje pomysły oraz samodzielność w działaniu
  • udział w różnorodnych projektach i inicjatywach employer brandingowych
  • pakiet benefitów m.in. pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), dostęp do platformy MyBenefit i platformy szkoleniowej Good Habitz, dodatkowe ubezpieczenie na życie, udział w programie inwestycyjnym
  • pracę w systemie hybrydowym (3 dni stacjonarne i 2 dni home office w tygodniu), elastyczne godziny pracy
  • deputat piwny – co miesiąc świeża dostawa naszego piwa (24 puszki)

Tworzymy biznes tak różnorodny, jak otaczający nas świat, dlatego dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. W Asahi Europe & International możesz LŚNIĆ WŁASNYM BLASKIEM - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, niepełnosprawność, religię czy przekonania. Chcemy Cię wspierać, abyś był odważny w swojej indywidualności i wiedział, że kimkolwiek jesteś możesz być sobą w #DobrejKompanii.