Stażysta(-tka) w dziale logistyki magazynowej (Swarzędz)

Miasto:  Poznań
Kategoria:  Logistyka
Rodzaj umowy:  Umowa na czas okr.
Opis:

Stażysta(-tka) w dziale logistyki magazynowej

Miejsce pracy: Swarzędz

Twój zakres obowiązków:

  • udział w projektach optymalizacyjnych
  • prowadzenie prac administracyjno – biurowych magazynu, współpraca z dostawcami
  • zapewnianie zgodności danych zawartych w dokumentach i systemach informatycznych
  • przygotowywanie raportów, analiz oraz przedstawianie rekomendacji i wniosków
  • przygotowywanie prezentacje w języku polskim oraz angielskim
  • wspieranie zespołu w realizowanych zadaniach

Nasze wymagania:

  • jesteś studentem/-tką lub absolwentem/-tką (preferowane kierunki: logistyka, zarządzanie, badania operacyjne  lub inne pokrewne)
  • posiadasz dobrą znajomość programu Excel (poziom tabel przestawnych, funkcji, baz danych)
  • cechują Cię umiejętności analityczne, otwartość na nowe pomysły i energia do ich kreowania
  • znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane:

  • posiadasz pierwsze doświadczenia w dziale logistyki
  • znasz program SAP

To oferujemy:

  • zastrzyk wiedzy i energii od najlepszych specjalistów w branży
  • płatny staż w ramach umowy o pracę w okresie od kwietnia do września 2024r.
  • elastyczne godziny odbywania stażu – zaczynamy między 6 a 9
  • możliwość rozwoju, zdobycia doświadczenia oraz udziału w ciekawych projektach
  • pakiet benefitów m.in. prywatna opieka medyczna, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe, deputat piwny i wiele innych korzyści
  • pracę w gronie fajnych ludzi z pasją, w bardzo dobrej atmosferze

Tworzymy biznes tak różnorodny, jak otaczający nas świat, dlatego dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. W Asahi Europe & International możesz LŚNIĆ WŁASNYM BLASKIEM - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, niepełnosprawność, religię czy przekonania. Chcemy Cię wspierać, abyś był odważny w swojej indywidualności i wiedział, że kimkolwiek jesteś możesz być sobą w #DobrejKompanii.