Junior Key Account Manager

Miasto:  Tychy
Kategoria:  Sprzedaż
Rodzaj umowy:  Umowa na czas nieokr.
Opis:

Junior Key Account Manager (sieci lokalne)

Miejsce pracy: województwa wielkopolskie i łódzkie

Szukamy ludzi takich jak Ty - odważnych, ciekawych oraz nastawionych na współpracę z innymi. Jako Junior Key Account Manager będziesz odpowiedzialny za długoterminowe relacje biznesowe z kluczowymi klientami sieci lokalnych, a także będziesz budował(a) udziały rynkowe dla największych marek branży FMCG.

Twoje obowiązki:

  • Będziesz odpowiedzialny(a) za zarządzanie kluczowymi klientami sieci lokalnych w podległym regionie (województwa wielkopolskie i łódzkie), w tym za bieżącą współpracę, monitorowanie i rozwijanie sprzedaży, a także negocjowanie warunków handlowych
  • Budowanie długoterminowych relacji z klientem
  • Kreowanie, wdrażanie i realizowanie strategii u powierzonego klienta pozwalającej na osiąganie założonych celów sprzedażowych
  • Efektywne planowanie i egzekucja budżetów klienckich
  • Przygotowywania długo oraz krótkoterminowych planów rozwoju klientów z uwzględnieniem dbałości o wzrost sprzedaży i profitowości
  • Współpraca z terenowymi siłami sprzedaży
  • Budowanie wartości kategorii w obszarze obsługiwanych klientów

Nasze oczekiwania:

  • Masz wykształcenie wyższe
  • Masz minimum 5  lat doświadczenia w sprzedaży przy współpracy z kluczowymi klientami w branży FCMG (warunek konieczny)
  • Komunikujesz się w języku angielskim (min. B1)
  • Posiadasz wysoce rozwinięte kompetencje w zakresie negocjacji, komunikacji i budowania relacji
  • Cechują cię doskonałe umiejętności analityczne, praca z liczbami i P&L nie stanowi dla Ciebie problemu
  • Jesteś osobą proaktywną, wychodzisz z inicjatywą i proponujesz nowe rozwiązania
  • Znasz pakiet Ms Office (w tym MS Excel na poziomie średniozaawansowanym)
  • Jesteś otwarty(a) na sporadyczne podróże służbowe

Oferujemy ci:

  • Możliwość rozwijania i wdrażania własnych pomysłów i inicjatyw
  • Pracę w dynamicznym środowisku, gdzie będziesz mieć realny wpływ na efektywność finansową podległych klientów
  • Przyjazną atmosferę i dużo współpracy z innymi działami #DobrejKompanii

Tworzymy biznes tak różnorodny, jak otaczający nas świat, dlatego dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. W Asahi Europe & International możesz LŚNIĆ WŁASNYM BLASKIEM - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, niepełnosprawność, religię czy przekonania. Chcemy Cię wspierać, abyś był odważny w swojej indywidualności i wiedział, że kimkolwiek jesteś możesz być sobą w #DobrejKompanii.