Specjalista(-ka) ds. kadr i płac

Miasto:  Tychy
Kategoria:  Dział Personalny
Rodzaj umowy:  Umowa na czas nieokr.

Miejsce pracy: Tychy

Szukamy ludzi takich, jak Ty – współpracujących i zaangażowanych, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę w obszarze prawa pracy. Jako Specjalista(-tka) ds. kadr i płac w #DobrejKompanii będziesz odpowiedzialny(-a) za wsparcie kadrowo-płacowe naszych pracowników, w tym sporządzanie dokumentów z zakresu administracji kadrowo-płacowej.

 Twoje obowiązki:

  • prowadzenie dokumentacji pracowniczej oraz sporządzanie dokumentów (umowy o pracę i aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy)
  • wspieranie pracowników w zakresie podstawowych zagadnień prawa pracy oraz innych zapytaniach dotyczących zatrudnienia, czy wypłacanych świadczeń i realizowanych benefitów
  • ustalanie uprawnień pracowniczych do urlopów i benefitów
  • weryfikacja poprawności druków i wniosków dot. absencji (nr L4, wnioski urlopowe, urlopy rodzicielskie)
  • weryfikacja ewidencji czasu  pracy
  • wprowadzanie danych do systemu  SAP, obsługa systemu Płatnik
  • opracowywanie danych do naliczania wynagrodzeń i świadczeń

Nasze oczekiwania:

  • posiadasz minimum średnie wykształcenie
  • posiadasz doświadczenie kadrowo-płacowe zdobyte w dużych organizacjach ok. 500 pracowników
  • potrafisz samodzielnie prowadzić dokumentację pracowniczą
  • samodzielnie naliczasz wynagrodzenia, świadczenia pracownicze
  • możesz pochwalić się praktyczną znajomością przepisów w zakresie prawa pracy i  wynagrodzeń pracowniczych
  • swobodnie poruszasz się w systemie Płatnik oraz narzędziach Ms Office (Word, Excel)
  • cechuje cię odpowiedzialność i rzetelność w wykonywaniu zadań, a także bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność efektywnej pracy pod presją czasu
  • nie obawiasz się kontaktu z pracownikami i doceniasz prace w zespole

 Mile widziane:

  • znajomość systemu SAP oraz języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w różnorodnym i doświadczonym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczeń w firmie działającej w strukturach międzynarodowych
  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), pakiet sportowy, deputat piwny i wiele innych korzyści
  • pracę w systemie hybrydowym (3 dni z biura, 2 dni pracy z domu)
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań

Tworzymy biznes tak różnorodny, jak otaczający nas świat, dlatego dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. W Asahi Europe & International możesz LŚNIĆ WŁASNYM BLASKIEM - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, niepełnosprawność, religię czy przekonania. Chcemy Cię wspierać, abyś był odważny w swojej indywidualności i wiedział, że kimkolwiek jesteś możesz być sobą w #DobrejKompanii.