Brand Finance Manager

Miasto:  Warszawa
Kategoria:  Finanse
Rodzaj umowy:  Umowa na czas nieokr.

Lokalizacja: Warszawa

Twoje obowiązki:

  • aktywny wpływ na tworzenie strategii biznesowej dla obszarów marketingu i trade marketingu
  • generowanie insightów ukierunkowanych na działania zwiększające efektywność portfolio Kompanii Piwowarskiej
  • kwestionowanie status quo - poszukiwanie nowych i innowacyjnych rozwiązań
  • ocena efektywności biznesowej podejmowanych działań rynkowych, w tym wprowadzania nowych produktów
  • analiza rentowności w zakresie projektów,  produktów i  klientów
  • wsparcie w zakresie planowania budżetów oraz analiza i kontrola ich wykonania
  • podnoszenie świadomości i wiedzy finansowej wśród partnerów biznesowych
  • monitorowanie zgodności działań komercyjnych z obowiązującymi politykami i procedurami
  • rozwijanie i wsparcie podległego zespołu

Nasze oczekiwania:

  • posiadasz wykształcenie wyższe (najlepiej w kierunku ekonomicznym lub finansowym)
  • masz minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane w branży FMCG)
  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim
  • bardzo dobrze znasz pakiet MS Office oraz bazy danych
  • możesz pochwalić się wysoce rozwiniętymi umiejętnościami myślenia analitycznego i strategicznego
  • lubisz wdrażać zmianumiejętnością wdrażania zmian

Mile widziane:

  • ukończone CIMA/ ACCA

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • dofinansowanie szkoleń CIMA/ACC
  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), kafeteryjny pakiet motywacyjny (w tym pakiet sportowy), deputat piwny i wiele innych korzyści

Tworzymy biznes tak różnorodny, jak otaczający nas świat, dlatego dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. W Asahi Europe & International możesz LŚNIĆ WŁASNYM BLASKIEM - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, niepełnosprawność, religię czy przekonania. Chcemy Cię wspierać, abyś był odważny w swojej indywidualności i wiedział, że kimkolwiek jesteś możesz być sobą w #DobrejKompanii.