Brand Manager (marka Hardmade)

Miasto:  Warszawa
Kategoria:  Marketing
Rodzaj umowy:  Umowa na czas okr.
Opis:

Brand Manager (marka Hardmade)
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie rozwoju strategii oraz planów rocznych marki zgodnie ze strategią portfela
  • Przygotowanie i koordynacja zintegrowanych projektów marketingowych z zakresu ATL i BTL
  • Współpraca z agencjami marketingowymi (od briefu do realizacji aktywności)
  • Budowanie zaangażowania wokół marki we współpracy z innymi działami
  • Rozwój nowych produktów i zarządzanie portfolio
  • Analiza wyników marki oraz efektów prowadzonych projektów
  • Zarządzanie budżetem marki zgodnie z planem rocznym
  • Zarządzanie podległym zespołem

Nasze wymagania:

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w Brand Marketingu, w tym co najmniej 2 lata w samodzielnej roli zarządzania marką, mile widziane dodatkowo w agencji reklamowej
  • Doświadczenie w pracy z agencjami reklamowymi i/lub promocyjnymi
  • Wykształcenie wyższe
  • Biegła znajomość języka polskiego i angielskiego
  • Znajomość trendów i specyfiki pracy z konsumentami z Gen Z
  • Umiejętność strategicznego myślenia
  • Umiejętności oraz doświadczenie managerskie
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy własnej i zespołu
  • Umiejętność zarządzania złożonymi projektami
  • Umiejętność pracy w zespole - efektywna komunikacja
  • Umiejętność analitycznego myślenia, w tym biegłość w wykorzystywaniu danych dotyczących wiedzy konsumenckiej

To oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce
  • Otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • Pracę w gronie fajnych ludzi z pasją, w dobrej atmosferze
  • Pakiet benefitów managerskich m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), pakiet sportowy, program inwestycyjny, deputat piwny