HR Business Partner

Miasto:  Warszawa
Kategoria:  Dział Personalny
Rodzaj umowy:  Umowa na czas nieokr.
Opis:

HR Business Partner (działy komercyjne)
Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków:

  • Wsparcie działów komercyjnych w bieżących sprawach HRowych
  • Inicjowanie i wsparcie w przeprowadzeniu niezbędnych zmian biznesowych
  • Prowadzenie procesów rekrutacji
  • Doradztwo w zakresie rozwoju pracowników i zarządzania wynikami pracy
  • Uczestniczenie w projektach cross-funkcyjnych mających na celu zapewnienie działania firmy w zgodzie z jej wizja i wartościami
  • Uczestniczenie w realizacji celów biznesowych i wspieranie w realizacji zadań oferując adekwatne rozwiązania HR-owe, swoją wiedzę i doświadczenie

Nasze wymagania:

  • Co najmniej 4 lata doświadczenia w pracy w pionie personalnym lub w biznesie w roli managerskiej, w tym 2 lata w roli HR Business Partner
  • Wykształcenie wyższe
  • Umiejętność zarządzania zmianą oraz otwartość na zmiany,
  • Umiejętność budowania relacji oraz przekonywania i wywierania wpływu
  • Znajomość prawa pracy
  • Umiejętność prowadzenia warsztatów / facylitowania spotkań

Mile widziane:

  • Samodzielność i inicjatywa w rozwiązywaniu problemów
  • Odpowiedzialność, rzetelność i zaangażowanie
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy:

  • Ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce,
  • Możliwość zdobycia unikatowych doświadczeń i zróżnicowane możliwości rozwoju,
  • Otwartość na Twoje pomysły oraz możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • Dostęp do nowoczesnych narzędzi oraz profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy
  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz pakiet m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), pakiet sportowy i wiele innych korzyści