Junior Financial Controller / Junior Finance Business Partner

Miasto:  Warszawa
Kategoria:  Finanse

Twoje zadania:

  • Pełnienie roli doradcy i finance business partnera dla działu sprzedaży
  • Aktywny udział w ewaluacji finansowej projektów dot. promocji naszych produktów i aktywacji sprzedażowych
  • Opracowywanie budżetów i planów finansowych oraz ich aktywne monitorowanie i praca nad zwiększaniem efektywności
  • Współpraca z partnerami biznesowymi z działu sprzedaży pod kątem lepszego rozumienia strony finansowej prowadzonych działań i projektów
  • Wsparcie analityczne dla zespołu sprzedaży w negocjacjach z klientami
  • Odpowiedzialność za proces zamknięcia miesiąca

Nasze oczekiwania:

  • Masz min. 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży FMCG (Finanse Komercyjne / Planowanie i Raportowanie Finansowe / Zarządzanie Przychodami i podobne) – warunek konieczny
  • Masz doświadczenie we współpracy z partnerami biznesowymi pod kątem przedstawiania rozwiązań i rekomendacji
  • Bardzo dobrze komunikujesz się w j. angielskim (B2)
  • Bardzo dobrze znasz pakiet Microsoft Office, szczególnie arkusze Excel
  • Jesteś osobą proaktywną, wykazujesz inicjatywę w działaniu i wdrażaniu zmian
  • Potrafisz efektywnie komunikować się i budować relacje w środowisku biznesowym
  • Nie boisz się dzielić swoimi pomysłami i kwestionować obecne procesy – cenimy innowacyjne podejście
  • CIMA / ACCA będzie Twoją dodatkową zaletą

To oferujemy:

  • Możliwość budowania relacji z przedstawicielami biznesu pod kątem wnoszenia wartości dodanej z perspektywy finansowej
  • Rozwój w silnym zespole finansowym z obszaru business partneringu
  • Możliwość realnego wpływania na kształt promocji naszych produktów, aktywacji sprzedażowych i innych rozwiązań biznesowych
  • Samodzielność w działaniu i szeroka współpraca między działowa
  • Finansowanie kursów CIMA i szerokie możliwości rozwojowe – program Architekt Rozwoju, udział w dodatkowych kursach i szkoleniach, platforma e-Learningowa
  • Pakiet benefitów m.in. pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), dostęp do platformy MyBenefit i platformy szkoleniowej Good Habitz, dodatkowe ubezpieczenie na życie, udział w programie inwestycyjnym
  • Praca w systemie hybrydowym (3 dni stacjonarne i 2 dni home office w tygodniu), elastyczne godziny pracy
  • Praca w nowoczesnym biurze w atrakcyjnej lokalizacji w centrum Warszawy (ul. Emilii Plater 53)
  • Deputat piwny – co miesiąc świeża dostawa naszego piwa (24 puszki)