Ładowanie...

Kierownik ds kategorii zakupowej

Miasto:  Warszawa
Kategoria:  Dział Zakupów
Rodzaj umowy:  Okres próbny
Opis:

Kierownik ds. kategorii zakupowej (komunikacja marketingowa)

Preferowane miejsce pracy: Warszawa

Twoje obowiązki:

  • zarzadzanie procesami zakupowymi w kategorii komunikacji marketingowej
  • opracowywanie strategii zakupowych w obszarze komunikacji marketingowej i ich egzekucja
  • prowadzenie negocjacji z najważniejszymi partnerami biznesowymi z obszaru komunikacji marketingowej
  • monitorowanie rynku dostawców usług marketingowych w celu zapewnienia optymalnego doboru partnerów dla Kompanii Piwowarskiej
  • długoterminowe budowanie relacji biznesowych z dostawcami
  • zarzadzanie procesem oceny efektywności dostawców usług marketingowych.
  • zarzadzanie relacjami z klientami wewnętrznymi
  • zarzadzanie zespołem Kupców

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe, preferowane ekonomiczne
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy z procesami zakupowymi
  • doświadczenie w zarzadzaniu projektami
  • bardzo dobra znajomość jeżyka angielskiego (praca w środowisku międzynarodowym)
  • umiejętność budowania i wdrażania strategii biznesowej
  • umiejętność zarzadzania zespołem
  • rozbudowane zdolności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • znakomite umiejętności negocjacyjne
  • zorientowanie na wynik

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy w systemie SAP

  • doświadczenie w zakupach kategorii komunikacji marketingowej

To oferujemy:

  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w zróżnicowanym i doświadczonym zespole
  • możliwość zdobycia doświadczeń w firmie działającej w strukturach międzynarodowych
  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), pakiet sportowy, deputat piwny i wiele innych korzyści