Paid Social Manager

Miasto:  Warszawa
Kategoria:  Marketing
Rodzaj umowy:  Umowa na czas nieokr.
Opis:

Twoje zadania

  • Tworzenie i rozwijanie krótko i długoterminowych strategii komunikacji marek Kompanii Piwowarskiej na platformach społecznościowych w zakresie mediów paidowych
  • Rekomendacja i zakup kampanii reklamaowych w ramach platform społecznościowych (Meta) dla całego portfolio marek KP
  • Bliska współpraca z zespołami brandowymi i sprzedażowymi pod kątem tworzenia kontentu i planowania aktywności marek na platformach społecznościowych
  • Praca nad poprawą efektywności kampanii i tworzenie rekomendacji ich optymalizacji na podstawie osiąganych wyników
  • Ścisła współpraca i negocjacje z partnerami zewnętrznymi (Meta, Tik Tok) i dostawcami technologii oraz agencjami kreatywnymi i digitalowymi
  • Monitorowanie trendów i innowacji w zakresie strategii marek na platformach społecznościowych oraz edukacja działów współpracujących w obszarze social media i digital
  • Budowanie i rozwój zespołu ds. mediów społecznościowych

Nasze oczekiwania

  • Masz min. 5-letnie doświadczenie w podobnej roli o znaczeniu strategicznym oraz zakupie reklam w ramach mediów społecznościowych w domach mediowych, agencjach digitalowych lub po stronie klienta
  • Masz wykształcenie wyższe (mile widziane wykształcenie z zakresu digitalu, marketingu, zarządzania)
  • Pasjonuje Cię świat digitalu i social media, śledzisz trendy i nowinki branżowe
  • Masz doświadczenie we współpracy z klientami pod kątem rekomendowania efektywnych rozwiązań w komunikacji w mediach społecznościowych
  • Bardzo dobrze znasz narzędzie Campaign Manager oraz masz doświadczenie w prowadzeniu badań brand lift studies
  • Umiesz myśleć strategicznie i patrzeć na obszar digitalu z szerszej perspektywy
  • Swobodnie posługujesz się j. polskim i angielskim
  • Potrafisz jasno komunikować się i efektywnie współpracować z biznesem
  • Myślisz nieszablonowo i jesteś nastawiony(-a) na proponowanie nowych rozwiązań

To oferujemy

  • Praca nad efektywnym zakupem kampanii w social media dla wszystkich marek z portfolio KP – lidera kategorii, producenta takich marek jak Lech, Tyskie, czy Żubr
  • Strategiczną rolę, która buduje nowe podejście do obszaru komunikacji w social media w Kompanii Piwowarskiej
  • Udział w budowaniu od podstaw zespołu ds. social media i rozwój umiejętności liderskich
  • Praca w zespole, który jest nastawiony na innowacje i poszukiwanie nowych rozwiązań
  • Możliwość rozwoju w strukturach naszej firmy i atrakcyjny pakiet szkoleniowy (m.in. dofinansowanie szkoleń i kursów; e-learning)
  • Pakiet benefitów m.in. pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), dostęp do platformy MyBenefit i platformy szkoleniowej Good Habitz, dodatkowe ubezpieczenie na życie, udział w programie inwestycyjnym
  • Deputat piwny – co miesiąc świeża dostawa naszego piwa (24 puszki)
  • Biuro zlokalizowane w samym centrum Warszawy (przy ul. Emilii Plater 53)

Tworzymy biznes tak różnorodny, jak otaczający nas świat, dlatego dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. W Asahi Europe & International możesz LŚNIĆ WŁASNYM BLASKIEM - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, niepełnosprawność, religię czy przekonania. Chcemy Cię wspierać, abyś był odważny w swojej indywidualności i wiedział, że kimkolwiek jesteś możesz być sobą w #DobrejKompanii.