Recepcjonista(-tka)

Miasto:  Warszawa
Kategoria:  Dział Personalny
Rodzaj umowy:  Umowa na czas okr.

Miejsce pracy: Warszawa

Czy marzysz o pierwszej pracy, która będzie dla Ciebie nie tylko wyzwaniem, ale również szansą na rozwój? Dołącz do #DobrejKompani! Nie martw się, jeśli nie masz wcześniejszego doświadczenia zawodowego – u nas wszystkiego się nauczysz.

Jeśli jesteś osobą pełną energii, proaktywną, otwartą na kontakt z ludźmi i uwielbiasz budować relacje – właśnie Ciebie szukamy! 😊

Twoje zadania:

  • Obsługa recepcji w naszym biurze, które mieści się w samym sercu Warszawy, przy ul. Emilii Plater 53
  • Przyjmowanie i obsługa gości oraz wsparcie pracowników (np. przy organizacji spotkań)
  • Zarządzanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą
  • Bieżące monitorowanie oraz uzupełnianie zapasów materiałów biurowych i spożywczych
  • Dbanie o sprawne funkcjonowanie biura, włączając w to zgłaszanie wszelkich usterek czy nieprawidłowości

Nasze oczekiwania:

  • Jesteś osobą zaangażowaną i proaktywną – lubisz wychodzić z inicjatywą i pomagać innym
  • Posiadasz pierwsze doświadczenia zawodowe, bądź jesteś w trakcie ich poszukiwania
  • Jesteś osobą komunikatywną i potrafisz budować dobre relacje
  • Masz minimum średnie wykształcenie
  • Komunikatywnie posługujesz się językiem angielskim
  • Potrafisz obsługiwać programy pakietu MS Office

Co możemy Ci zaoferować:

  • Pracę u lidera na rynku FMCG w Polsce, producenta znanych i cenionych marek jak Żubr, Lech, Tyskie, Hardmade i Captain Jack
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat
  • Pracę stacjonarną w godzinach 8:00 – 16:00 lub 9:00 – 17:00 od poniedziałku do piątku , na zmianę z drugą osobą
  • Dogodną lokalizację biura, blisko stacji metra Świętokrzyska i metra Rondo ONZ
  • Możliwości rozwoju w strukturach naszej firmy m.in. w zespołach marketingowych, sprzedażowych, finansowych itp.
  •  Atrakcyjny pakiet benefitów, w tym opiekę medyczną, dofinansowanie karty MultiSport, platformę MyBenefit i co miesiąc 24 puszki naszego piwa jako deputat piwny.

Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco, nie zwlekaj! Dołącz do naszej #DobrejKompani i zacznij swoją zawodową przygodę z nami już dziś!

Tworzymy biznes tak różnorodny, jak otaczający nas świat, dlatego dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. W Asahi Europe & International możesz LŚNIĆ WŁASNYM BLASKIEM - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, niepełnosprawność, religię czy przekonania. Chcemy Cię wspierać, abyś był odważny w swojej indywidualności i wiedział, że kimkolwiek jesteś możesz być sobą w #DobrejKompanii.