Revenue Manager(ka)

Miasto:  Warszawa
Kategoria:  Finanse
Rodzaj umowy:  Umowa na czas nieokr.

Lokalizacja: Warszawa

Jako Revenue Manager(ka) będziesz odpowiedzialny(-a) za umacnianie przewagi konkurencyjnej i wzrost zyskowności #DobrejKompanii poprzez rozwijanie strategii cenowej i planów promocji.

Twoje obowiązki:

  • rozwijanie architektury cenowej i planów promocyjnych w krótkiej i długiej perspektywie czasowej, które mają na celu osiąganie maksymalnej zyskowności marek – uwzględniając punkt widzenia konsumenta, shoppera czy klienta
  • przygotowywanie i wdrażanie inicjatyw poprawiających konkurencyjność lub profitowość naszych produktów oraz monitorowanie działań konkurencji
  • kwestionowanie status quo - poszukiwanie nowych i innowacyjnych rozwiązań
  • nadzór nad tworzeniem polityki cenowej lub planów promocyjnych oraz zapewnienie spójności w ich stosowaniu we wszystkich departamentach (sprzedaż, marketing, finanse)
  • optymalizacja procesów związanych z cenami oraz promocjami naszych produktów zgodnie z obowiązującą polityką komercyjną
  • współpraca i szkolenia dla klientów wewnętrznych, podnoszenie świadomości organizacji w zakresie profitowego wzrostu przychodów
  • zarządzanie podległym zespołem oraz zapewnienie współpracy między działami komercyjnymi

Nasze oczekiwania:

  • posiadasz miniumum 5 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze revenue management, tworzenia analiz i rekomendacji biznesowych w firmie z branży FMCG
  • posiadasz minimum 2letnie doświadczenia zdobyte w roli operacyjnej – zaangażowanie w budowanie oraz w tworzenie strategii cenowych
  • masz doświadczenie w monitorowaniu rynku, działań konkurencji i wpływaniu na decyzje biznesowe na wyższym szczeblu zarządzania
  • miałeś(-aś) okazję pracować z wieloma źródłami danych wewnętrznych (np. SAP, Business Objects) i zewnętrznych (np. AC Nielsen)
  • posiadasz wysoce rozwinięte umiejętności analityczne umożliwiające budowanie rozbudowanych analiz biznesowych
  • posiadasz doświadczenie w zarządzaniu projektami
  • swobodnie komunikujesz się w języku angielskim

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne, dynamiczne środowisko pracy
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań
  • niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. auto służbowe, rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), kafeteryjny pakiet motywacyjny (w tym pakiet sportowy), deputat piwny i wiele innych korzyści

Tworzymy biznes tak różnorodny, jak otaczający nas świat, dlatego dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. W Asahi Europe & International możesz LŚNIĆ WŁASNYM BLASKIEM - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, niepełnosprawność, religię czy przekonania. Chcemy Cię wspierać, abyś był odważny w swojej indywidualności i wiedział, że kimkolwiek jesteś możesz być sobą w #DobrejKompanii.