Specjalista(-tka) ds. Kluczowych Klientów

Miasto:  Warszawa
Kategoria:  Sprzedaż
Rodzaj umowy:  Umowa na czas okr.
Opis:

Specjalista(-ka) ds. Kluczowych Klientów

Miejsce pracy: Warszawa lub Poznań

Szukamy ludzi takich jak Ty, którzy będą dostarczać wsparcie analityczne, administracyjne i operacyjne dla zespołu odpowiedzialnego za zarządzanie kluczowymi klientami hurtowymi, dążąc do maksymalizacji obrotu i zyskowności poprzez wzrost dystrybucji oraz efektywne budowanie udziałów rynkowych marek #DobrejKompanii. Twoje zadania będą obejmować zbieranie danych, ich analizę oraz rekomendacje i monitorowanie realizacji planów, aby skutecznie wspierać strategię biznesową.

Twoje zadania:

  • Wsparcie Managera ds. Rozwoju Partnerów Biznesowych w zarządzaniu klientami kanału dystrybucyjnego
  • Dostarczanie analiz i raportów monitorujących procesy sprzedażowe, a także poszukiwanie oraz wdrażanie optymalnych narzędzi i rozwiązań wspierających funkcjonowanie działu
  • Wsparcie w ramach koordynacji procesów technicznych związanych z egzekucją Customer Development Planów
  • Wsparcie we wdrażaniu i modelowaniu warunków umów handlowych i rozliczaniu rabatów
  • Bliska współpraca z działami Wsparcia Sprzedaży, Trade Marketingu, Finansów, Logistyki Klienckiej i Kontroli Kredytów
  • Wsparcie w opracowywaniu strategii kanału poprzez nadzór nad aspektami analitycznymi procesu
  • Prowadzenie analiz ad-hoc, m.in związanych z  stock managementem
  • Zapewnianie efektywnej komunikacji, koordynacji działań oraz przekazywanie istotnych informacji ustaleń klienckich do Terenowych Sił Sprzedaży

Nasze oczekiwania:

  • Posiadasz doświadczenie w branży FMCG, najlepiej na podobnym stanowisku
  • Masz wysoko rozwinięte umiejętności analitycznego myślenia
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności pracy z narzędziami Ms Office, zwłaszcza Excelem; doświadczenie w pracy z PowerBi mile widziane
  • Jesteś znany(-a) z innowacyjnego podejścia, zawsze poszukując nowych rozwiązań i kreatywnych pomysłów, aby zoptymalizować bieżące wyzwania biznesowe
  • Świetnie organizujesz pracę własną i ustalasz priorytety
  • Jesteś osobą skrupulatną i terminową – dążysz do wyznaczonych celów
  • Jesteś w trakcie lub ukończyłeś(-aś) studia wyższe (mile widziane kierunki analityczne i biznesowe)

Mile widziane:

  • Znajomość kanału dystrybutorów i hurtowników
  • Znajomość SQL
  • Swobodna komunikacja w języku angielskim

To oferujemy:

  • Możliwość rozwoju umiejętności analitycznych i wiedzy finansowej (m.in. zarządzanie przychodami, P&L) u lidera kategorii
  • Realizowanie ciekawych i złożonych projektów, a także wdrażanie swoich pomysłów i rozwiązań
  • Możliwość rozwoju w strukturach naszej firmy i atrakcyjny pakiet szkoleniowy (m.in.
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów; e-learning)
  • Dwa dni płatnego urlopu na udział w wybranym przez ciebie wolontariacie
  • Pakiet benefitów m.in. Rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), dostęp do platformy mybenefit i dodatkowe ubezpieczenie na życie
  • Deputat piwny – co miesiąc świeża dostawa naszego piwa (24 puszki)
  • Biuro zlokalizowane w samym centrum warszawy (przy ul. Emilii plater 53)

Tworzymy biznes tak różnorodny, jak otaczający nas świat, dlatego dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. W Asahi Europe & International możesz LŚNIĆ WŁASNYM BLASKIEM - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, niepełnosprawność, religię czy przekonania. Chcemy Cię wspierać, abyś był odważny w swojej indywidualności i wiedział, że kimkolwiek jesteś możesz być sobą w #DobrejKompanii.