Ładowanie...

Specjalista w Dziale Strategii Cenowych

Miasto:  Warszawa
Kategoria:  Dział Strategii
Rodzaj umowy:  Okres próbny
Opis:

Lokalizacja: Warszawa Poznań

Twój zakres obowiązków:

  • tworzenie strategii cenowych dla lidera rynkowego branży piwowarskiej,
  • zarządzanie przychodami w celu maksymalizowania zyskowności klientów i kanałów sprzedaży,
  • opracowywanie wytycznych promocyjnych dla kluczowych klientów oraz kanałów sprzedaży,
  • wspieranie działu sprzedaży poprzez dostarczanie analiz dotyczących planów promocyjnych oraz ewaluacji działań promocyjnych,
  • rekomendowanie własnych rozwiązań wspierających wzrost zyskowności,
  • opracowywanie modeli i analiza trendów makroekonomicznych oraz działań konkurencji

Nasze wymagania:

  • doświadczenie związane z pracą w dziale finansów, analiz rynkowych, sprzedaży,
  • wykształcenie wyższe (preferowane w zakresie ekonometrii/ekonomii/finansów),
  • doświadczenie w monitorowaniu rynku i przygotowywaniu rekomendacji dla biznesu,
  • umiejętności analityczne,
  • dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2),
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office,
  • samodzielność w zakresie powierzonych zadań, umiejętność wyznaczania priorytetów oraz dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole z jednoczesnym poczuciem odpowiedzialności za realizację postawionych celów oraz jakość ich wykonania.

To oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce,
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego oraz pracy w międzynarodowym zespole,
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne środowisko pracy,
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań,
  • konkurencyjne wynagrodzenie, niezbędne narzędzia pracy oraz pakiet benefitów oferowanych przez firmę m.in. rodzinny pakiet medyczny (prywatna opieka medyczna), pakiet sportowy, deputat piwny i wiele innych korzyści.