Staż w Dziale Kluczowych Klientów

Miasto:  Warszawa
Kategoria:  Sprzedaż
Rodzaj umowy:  Inna Umowa
Opis:

Szukamy ludzi takich, jak Ty – nastawionych na rozwój i poszukujących pierwszego doświadczenia zawodowego w branży FMCG.

Sprawdź swoją wiedzę w praktyce, rozwiń umiejętności analityczne i stwórz szansę poznania osób z wielu działów naszej firmy.

Twoje zadania:

  • Wsparcie Menedżera ds. Kluczowych Klientów w zarządzaniu partnerami handlowymi
  • Przygotowywanie analiz i raportów na bazie systemów wewnętrznych oraz MS Excel
  • Ścisła współpraca z działami Sprzedaży, Marketingu, Finansów, itp.
  • Wdrażanie oraz ewaluacja aktywności marketingowych (konsumenckich) u klientów
  • Odpowiedzialność za powierzone obszary współpracy z klientem

Nasze oczekiwania:

  • Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w dziale sprzedaży i rozwijać swoje umiejętności z zakresu tworzenia i analizowania różnego rodzaju raportów
  • Myślisz analitycznie i lubisz pracę w Excelu (wiesz co to „wyszukaj pionowo” i „tabela przestawna”)
  • Jesteś osobą dobrze zorganizowaną i terminową, a także dążysz do realizacji wyznaczonych celów
  • Bardzo dobrze znasz język angielski (poziom min. B2)
  • Jesteś dyspozycyjny/a od poniedziałku do piątku z możliwością elastycznego wykonywania zadań (30 – 35 godzin tygodniowo)

To oferujemy:

  • Płatny staż w ramach umowy zlecenie na okres 12 miesięcy w firmie będącej liderem branży piwowarskiej w Polsce (rozpoczęcie stażu planujemy na luty/marzec)
  • Zastrzyk wiedzy i energii od najlepszych specjalistów w branży oraz wsparcie opiekuna merytorycznego
  • Możliwość rozwoju w strukturach naszej firmy m.in. w Dziale Kluczowych Klientów, Wsparcia Sprzedaży, Trade Marketingu, itp.
  • Dogodne miejsce pracy w samym Centrum Warszawy (ul. Emilii Plater 53)
  • Praca w modelu hybrydowym (2 dni w tygodniu zdalnie)
  • 3 etapy rekrutacji: 1) wstępna rozmowa telefoniczna; 2) spotkanie stacjonarne z potencjalną przełożoną i test z MS Excel; 3) informacja zwrotna

Tworzymy biznes tak różnorodny, jak otaczający nas świat, dlatego dbamy o to, aby każdy czuł się u nas dobrze. W Asahi Europe & International możesz LŚNIĆ WŁASNYM BLASKIEM - bez względu na wiek, płeć, pochodzenie etniczne, orientację seksualną, niepełnosprawność, religię czy przekonania. Chcemy Cię wspierać, abyś był odważny w swojej indywidualności i wiedział, że kimkolwiek jesteś możesz być sobą w #DobrejKompanii.