Ładowanie...

Staż w Dziale Strategii Cenowych

Miasto:  Warszawa
Kategoria:  Dział Strategii
Rodzaj umowy:  Inna Umowa
Opis:

Twój zakres obowiązków:

  • udział w procesie kształtowania zarządzania przychodami tak, by klienci i kanały sprzedaży osiągali maksymalną zyskowność
  • opracowywanie wytycznych promocji dla kluczowych klientów oraz kanałów sprzedaży
  • wspieranie działu sprzedaży poprzez dostarczenie doskonałej jakości analiz dot. planów promocji czy ich ewaluacji
  • Wypracowywanie własnych rekomendacji i rozwiązań wspierających wzrost zyskowności

Nasze wymagania:

  • wyższe wykształcenie (preferowane w zakresie ekonometrii/ekonomii/finansów/metod statystycznych) lub jesteś studentem/studentką ostatniego roku
  • zainteresowanie rynkiem FMCG, bieżącymi trendami i kierunkami rozwoju rynku
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • wiedza z zakresu finansów,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera w zakresie MS Office
  • samodzielność i dobra organizacją pracy
  • umiejętność pracy w zespole z jednoczesnym poczuciem odpowiedzialności za realizację postawionych celów oraz jakość ich wykonania

Mile widziane:

  • doświadczenie w bazach danych i chęć rozwoju w tym zakresie
  • zainteresowanie opracowywaniem modeli i analiz trendów makroekonomicznych oraz działań konkurencji
  • pierwsze doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale sprzedaży, analiz lub/i marketingu
  • udział w projektach dotyczących monitorowania rynku i/lub działań konkurencji

To oferujemy:

  • ciekawy i pełen wyzwań staż w oparciu o umowę zlecenie, w jednej z największych firm sektora FMCG w Polsce
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego oraz pracy w międzynarodowym zespole
  • dostęp do nowoczesnych rozwiązań i profesjonalne środowisko pracy
  • otwartość na Twoje pomysły i możliwość wdrażania własnych rozwiązań