Žádat nyní »

HSE SPECIALIST

Kategorie:  Výroba
Druh pracovního poměru:  Pracovní poměr na dobu určitou
Úvazek:  Plný pracovní úvazek
Lokalita:  Frýdek-Místek

Plzeňský Prazdroj a.s. hledá nového kolegu či kolegyni na pozici HSE SPECIALIST(K)A OZO BOZP, OZO PO.

Chcete se podílet na zajišťování a rozvoji bezpečnosti práce, PO a EMS v Pivovaru Radegast v Nošovicích? Hledáme právě Vás!

Náplň práce:

Hledáme kolegu/kolegyni,

* který(á) se bude s elánem podílet na zlepšování kultury BOZP a PO v závodě (pivovar, sladovna, skladové hospodářství) a v jeho areálu;

* s pozitivním a kreativním přístupem ke školení zaměstnanců závodu;
* který(á) se bude podílet na vytváření nových plánů a projektů souvisejících s BOZP a PO, zaměřených na prevencí závažných havárií a úrazovosti;

* který(á) bude odpovědný(á) za komunikaci se státní správou a za hodnocení rizik a související činnosti;
* který(á) bude spolu s týmem zajišťovat inspekce a audity prováděné státní správou a kontrahovanými externími společnostmi;

* který(á) bude spolupracovat s externisty při revizích požárně bezpečnostních zařízení, věcných prostředků požární ochrany a zařízení ochrany před výbuchem;
* který(á) bude udržovat a vytvářet bezpečné prostředí pro naše zaměstnance podle legislativy a interních standardů Plzeňského Prazdroje a.s.

Požadavky:

* VŠ / SŠ technického zaměření;

* Min. 3 roky praxe v oblasti bezpečnosti práce a požární ochrany;
* Odborná způsobilost dle platné legislativy v oblasti Požární ochrany (min. technik požární ochrany);
* Odborná způsobilost dle platné legislativy v oblasti BOZP (OZO BOZP);

* Znalost legislativy a norem v oblasti bezpečnosti práce a Požární ochrany;

* Zkušenosti a odbornosti v dalších oblastech (životní prostředí a orientace v jeho legislativě, ISO, práce ve výškách, participace na investiční výstavbě, ap.) výhodou
* Anglický jazyk slovem i písmem;

* Samostatnost, schopnosti efektivní týmové spolupráce, schopnost rychle se učit;

* Znalost práce na počítači, znalost MS aplikací;
* Velmi dobré komunikační a prezentační dovednosti;

* Asertivita, schopnost rychlého rozhodování.

Nabízíme:

* Zázemí stabilní společnosti – jedničky na trhu s pivem;
* Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, pivo pro zaměstnance, příspěvek na důchodové nebo životní připojištění, cafeterie,...);

* Osobní rozvoj.

Pracovní smlouva:

Doba určitá 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou.

Druh pracovní smlouvy:

Doba určitá.

Job ID:  12746