Nahrávání...
Žádat nyní »

Sezónní skladník Jihlava

Kategorie:  Obchod
Úvazek:  Plný pracovní úvazek
Lokalita:  Jihlava

Plzeňský Prazdroj, lídr na nápojovém trhu, hledá sezónního skladníka reklamních materiálů a výčepní techniky pro distribuční centrum v Jihlavě na dobu letních prázdnin 2021 na hlavní pracovní poměr.

Oprávnění na VZV není nutné.

Náplň práce:
* Opravy výčepní techniky včetně mytí tlakovou myčkou
* Manipulace s chladiči a ostatní výčepní technikou
* Komunikace s dodavateli materiálu a obchodním týmem
* Chystání dodávek reklamního materiálu

Požadavky:
* Fyzická zdatnost
* Trestní bezúhonnost
* Spolehlivost
* Práce na PC
* Řidičské oprávnění na VZV výhodou nikoli podmínkou

Nabízíme:
* Stabilní zaměstnání
* Zaměstnavatele, kterým se můžete chlubit (nejen) v hospodě
* Pracovní smlouvu na dobu určitou po letní sezónu od června do konce srpna 2021
* Zázemí jedničky na pivním trhu