Žádat nyní »

ČÍŠNÍK / SERVÍRKA

Kategorie:  Craft & Heritage
Druh pracovního poměru:  Pracovní poměr na dobu určitou

Do hospody Na Spilce hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici číšník / servírka. Hledáme někoho kdo má týmového ducha, zajímá se o gastronomii, rád/a komunikuje s lidmi, chce dělat smysluplnou práci a má chuť se zdokonalovat a učit novým věcem v oboru. Čeká na Vás stabilní a jistá práce v pivovaru. Nabízíme smlouvu na hlavní pracovní poměr se všemi benefity pro zaměstnance společnosti Plzeňský Prazdroj.

Náplň práce:

  • Profesionální obsluha hostů hospody Na Spilce
  • Pokladní operace (účtování tržeb)

Požadavky:

  • Zkušenosti min. 3 roky v oboru
  • Vyučení v oboru (lze nahradit delší praxí)
  • Znalost anglického nebo německého jazyka
  • Profesionální a pozitivní přístup
  • Dobré organizační schopnosti, zvládání stresových situací
  • Velmi dobré komunikační dovednosti a příjemné vystupování

Výhodou:

  • Znalost dalších cizích jazyků

Co Vám nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na HPP ve společnosti Plzeňský Prazdroj
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti
  • Velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • Firemní společenské akce a spoustu příležitostí, jak poznat přátelskou atmosféru Prazdroje i Vaše kolegy
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdrav. péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní / životní připojištění ve výši 15 000 Kč ročně
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance 15 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Jsme pivovar, takže pivo - bonusové pivo, pivo na dovolenou a na Vánoce, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • Stravenky ve výši 150 Kč
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Příspěvek za věrnost
  • Multisport kartu, možnost pronájmu sportovní haly přímo v pivovaru
  • Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkovištěc, které se nachází v areálu pivovaru

Pracovní smlouva:

Doba určitá 1 rok (HPP) s možností prodloužení

Kontakt:

Veronika Hanušová

V Prazdroji věříme, že rozdílnost je to, co nás spojuje a dělá naši společnost lepší. Podpoříme Tvoji jedinečnost a dáme Ti prostor u nás zazářit.

Job ID:  10653