Nahrávání...
Žádat nyní »

CONTAINER PLANNING SPECIALIST

Kategorie:  Logistika

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Spravuje populaci vratných obalů ve společnosti. Zajišťuje, aby populace vratných obalů byla v použitelném stavu, zajišťuje likvidaci poškozených a přebytečných obalů, řídí proces oprav vratných obalů, spolupracuje na projektech týkajících se vratných obalů. Vyhodnocuje výsledky fyzického průzkumu návratu obalů z trhu.

Náplň práce:
• zajišťování činnosti související s udržováním a zlepšováním Integrovaného systému řízení (IMS)
• správa populace vratných obalů
• zodpovědnost za proces oprav vratných obalů
• řízení procesu a fyzické likvidace poškozených a přebytečných obalů
• organizace projektů, které se týkají vratných obalů
• analýza a vyhodnocení výsledků fyzického průzkumu obalů vracejících se z trhu
• reporting
• spolupráce s finančním oddělením
• komunikace s oddělením logistiky, distribučními centry, primární distribucí a dalšími odděleními v rámci společnosti
• komunikace s externími firmami

Požadavky:
• SŠ matematického nebo ekonomického směru
• AJ slovem i písmem – mírně pokročilá znalost AJ
• Znalost MS Excel
• Analýza a zpracování velkého množství dat
• Orientace v IT systémech
• Komunikační schopnosti
• Řidičský průkaz skupiny B
• Znalost SAPu výhodou
• Schopnost detailního vnímání

Nabízíme:
• Zázemí stabilní mezinárodní společnosti – jedničky na pivním trhu
• Možnost kariérního růstu
• 5 týdnů dovolené
• Zajímavý balíček benefitů, např. jazykové kurzy, multisport, příspěvky do PP/ŽP
a další dle svého uvážení v benefitní Cafeterii
• Odměna za doporučení dalšího zaměstnance ve výši 15 000 Kč a víc
• Birell na pracovišti, bonusové pivo + pivo na dovolenou a na Vánoce
• Odměny za dárcovství krve od 2 000 do 20 000 Kč
• Firemní společenské akce
• V neposlední řadě neformální prostředí a přátelské vztahy na pracovišti)

Pracovní smlouva na HPP na dobu určitou 1 rok s předpokládaným výhledem na prodloužení (dlouhodobé zaměstnání - doba neurčitá).