Žádat nyní »

BEDNÁŘ

Kategorie:  Craft & Heritage

Do našeho pivovaru se sídlem v Plzni hledáme kandidáta na pozici bednáře, jehož úkolem bude zajišťovat údržbu, výrobu sudů a dalších předmětů tradičního pivovarského řemesla, včetně provádění souvisejících činností.

Náplň práce:

  • Provádění bednářských prací pro zachování klasické výroby piva a provozu historických sklepů
  • Bednářská výroba pro potřeby jednotlivých značek společnosti
  • Podíl na provozu všech návštěvnických tras z pohledu výroby předmětů ze dřeva a souvisejících materiálů
  • Výroba bednářských předmětů pro dárkové prodejny společnosti
  • Zodpovědnost za stáčení nefiltrovaného piva do dřevěných sudů a jejich přípravu k dopravě (v souladu se systémem HACCP a požadavky potravinářského provozu)
  • Zajištění plné šíře bednářských prací (opravy a výroba ležáckých sudů a kvasných kádí, výroba transportních sudů, soudků a korbelů)
  • Údržba ležáckých sudů a kvasných kádí v provozu historických sklepů PPAS (vysklepování, opravy, čištění, smolení, nasklepování) a veškerá související činnost
  • Výhledově spolupráce při procesu rekvalifikace mladých zaměstnanců v rámci dlouhodobého projektu „záchrana historických řemesel“
  • Propagace bednářské dílny Plzeňského Prazdroje v tuzemsku i zahraničí, spolupráce při prezentaci řemesla v rámci ukázek návštěvníkům, divákům, při poskytování informací médiím
  • Spolupráce při dohledu nad dodavateli vykonávajícími činnost v prostorech bednárny a souvisejících

Požadavky:

  • Vyučení v oboru bednář (případně truhlář, tesař, dřevomodelář nebo příbuzném + praxe min. 5 let, nutnost tříletého zaučení v rámci výkonu činnosti)
  • Znalost práce se dřevem a souvisejících pracovních postupů, vč. požadavků na kvalitu používaných materiálů
  • Fyzická zdatnost
  • Smysl pro požadavky čistoty potravinářského provozu (FSSC, FSMS)
  • Odolnost vůči práci v podzemních prostorech
  • Organizační a komunikační schopnosti
  • Schopnost učit se novým věcem a zároveň dodržovat pravidla a postupy
  • Znalost požadavků BOZP, PO, ŽP, ISO, WCM

Výhodou:

  • Oprávnění pro řízení nízkozdvižného vozíku
  • ŘP sk. C

Nabízíme:

  • Nevšední práci pro jedničku na pivním trhu
  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance 15 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Bonusové pivo, pivo na dovolenou a na Vánoce, poukázky na nákup piva v obchodech, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • Dobrá závodní jídelna, dotované stravování v areálu pivovaru - výběr z několika jídel + nápoje zdarma (nealkoholické pivo Birell, limonády, voda)
  • Příspěvek za věrnost
  • Multisport karta
  • Nákup za zvýhodněné ceny v dárkových prodejnách a na e-shopu Plzeňského Prazdroje
  • Možnost pronájmu sportovní haly
  • Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru
  • Smlouvu na dobu určitou s výhledem na prodloužení na dobu neurčitou po 1 roce