Nahrávání...

Žádat nyní »

DATOVÝ ANALYTIK C&H

Kategorie:  Craft & Heritage

Do oddělení Craft & Heritage hledáme nového kolegu či kolegyni na pracovní pozici Datový analytik.

Náplň práce:

  • Vývoj a řízení reportingu pro oddělení Craft & Heritage
  • Aktivní podíl na projektech ke zvýšení výkonosti a efektivity
  • Propojení systémů využívaných v oddělení a extrakci dat pro reporting
  • Tvorba plánu tržeb, nákladů a návštěvnosti, spolupráce s kolegy v oblasti plánování a controllingu
  • Příprava klíčových ukazatelů na úrovni týdenních, měsíčních, čtvrtletních a ročních reportů
  • Zpracování dat pro Business Case nových investičních záměrů útvaru

Požadavky:

  • VŠ vzdělání, ekonomický směr výhodou
  • Pokročilá znalost práce na PC (Microsoft office), zejména MS Excel (základy VBA)
  • Práce s databázemi (MS SQL)
  • Aktivní a inovativní přístup
  • Analytické schopnosti
  • Time management a schopnost prioritizace
  • Koncepční myšlení

Nabízíme:

  • Zázemí silné společnosti a velkou škálu firemních benefitů - je jen na Vás co si vyberete
  • Pestrou práci v rychle se rozvíjejícím týmu
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Jsme pivovar, takže pivo - bonusové pivo, pivo na dovolenou, pivo na Vánoce, poukázky na nákup piva, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů apod.
  • Multisport kartu
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s výhledem na prodloužení na dobu neurčitou