Nahrávání...
Žádat nyní »

FACILITY PROJECT SPECIALIST

Kategorie:  Lidské zdroje

Máte zkušenosti s realizací malých a středních projektů? Orientujete se v oblasti správy nemovitostí, jste samostatná osobnost a rád/a byste rozvíjel/a svou kariéru v úspěšné společnosti?
Do našeho plzeňského týmu hledáme šikovného uchazeče či uchazečku, jehož/jejímž hlavním úkolem bude projektová činnost související se správou nemovitostí, rekonstrukcemi a dalšími facility procesy. K Vašim dalším úkolům bude patřit udržování obchodních vztahů a kontrola jejich plnění. Pokud při své činnosti zjistíte nějaké nedostatky či rizika, bude Vaší zodpovědností navrhnout řešení a implementovat nápravná opatření.

Náplň práce:

  • Správa nemovitostí, příprava návrhů změn interiérů a jejich implementace, spolupráce s manažery společnosti – vyžaduje komunikaci v anglickém jazyce
  • Organizace facility projektů – včetně přípravy rozpočtu, kontroly čerpání nákladů
  • Řízení obsazenosti kanceláří, zabezpečení značení prostor areálu
  • Administrativní činnost - příprava smluv, tvorba objednávek, administrativní podpora
  • Spolupráce s externími dodavateli a smluvními partnery, udržování obchodních vztahů
  • Identifikace rizik v procesech a jejich odstraňování

Co by Vám nemělo chybět:

  • Ideálně VŠ vzdělání, případně SŠ stavebního nebo ekonomického zaměření
  • Praxe v projektovém řízení
  • Znalost v oblasti správy nemovitostí a majetku, příslušné legislativy
  • Samostatná, proaktivní osobnost
  • Pokročilá znalost práce na PC (MS Office – především Excel), znalost SAP výhodou
  • Znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme:

  • Jedinečnou příležitost podílet se na vzniku nového inovativního pivovaru
  • Zázemí skupiny Plzeňský Prazdroj - práci pro jedničku na pivním trhu
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů – je jen na Tobě, co si vybereš
  • Přátelské vztahy na pracovišti - tým fajn kolegů, kteří táhnou za jeden provaz
  • Možnost kariérního rozvoje a dalšího vzdělávání
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Bonusové pivo, pivo na dovolenou a na Vánoce, poukázky na nákup piva v obchodech, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • Multisport kartu
  • 5 týdnů dovolené