Nahrávání...

Žádat nyní »

HLAVNÍ VÝČEPNÍ

Kategorie:  Craft & Heritage

Hlavní výčepní spadá do oddělení Craft and Heritage ve společnosti Plzeňský Prazdroj. Jeho hlavní zodpovědností je zajištění bezproblémového chodu dané části oddělení (výčep),

profesionální obsluha hostů, vedení týmu výčepních.
Čeká na Vás stabilní a jistá práce v nově vznikajícím kolektivu. Nabízíme smlouvu na hlavní pracovní poměr se všemi benefity pro zaměstnance společnosti Plzeňský Prazdroj.

Náplň práce:

  • Zajištění bezproblémového chodu a dodržovaní nastavených standardů kvality
  • Plánování a koordinace brigádníků na akce
  • Plánování směn a vedení zaměstnanců
  • Školení, rozvoj a vzdělávání svěřených zaměstnanců
  • Pravidelné kontroly provozoven, jejich vybavenost, kvalita nabízených produktů
  • Navrhuje kroky vedoucí ke zlepšení zážitku návštěvníků
  • Zodpovědnost za perfektní stav svěřených technologií

Požadavky:

  • Minimálně SŠ vzdělání v potravinářském oboru
  • Praxe v oboru a vedení týmu 3-5 let
  • Znalost gastronomických trendů a technologických nároků
  • Znalost restauračních pokladních systémů
  • Znalost výčepních zařízení, sanitace
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz – skupina B
  • Dobré organizační schopnosti
  • Prozákaznický přístup, zvládání stresových situací

Výhodou:

Znalost anglického nebo německého jazyka

Co Vám nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na HPP ve společnosti Plzeňský Prazdroj
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - práci pro jedničku na pivním trhu
  • Velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • Firemní společenské akce a spoustu příležitostí, jak poznat přátelskou atmosféru Prazdroje i Vaše kolegy
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdrav. péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance 15 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Jsme pivovar, takže pivo - bonusové pivo, pivo na dovolenou, pivo na Vánoce, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci

         za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů

  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Příspěvek za věrnost
  • Multisport kartu
  • Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru

Pracovní smlouva:

Doba určitá 1 rok s možností prodloužení