Přihlásit s registrací »

HOSTESKA NA SPILCE

Kategorie:  Craft & Heritage
Druh pracovního poměru:  Dohoda o pracovní činnosti

Plzeňský Prazdroj, největší výrobce piva ve střední Evropě, hrdě zastává první místo na českém trhu s ikonickými značkami jako Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel.

Do naší oblíbené hospody Na Spilce hledáme nového kolegu či kolegyni na DPP/DPČ výpomoc s vítáním hostů a koordinací rezervací. Pokud máte rádi dynamické prostředí, jste komunikativní a rádi pracujete s lidmi, může být tato příležitost právě pro Vás.

Náplň práce:

  • Vítání a usazování hostů restaurace
  • Komunikace s hosty
  • Koordinace rezervací a organizace obsazování míst

Požadavky:

  • Příjemné a reprezentativní vystupování
  • Komunikativní znalost cizích jazyků – AJ podmínkou, další jazyky výhodou (komunikace i se zahraničními hosty)
  • Plnoletost
  • Dlouhodobá spolupráce
  • Časová flexibilita – práce může být celodenní, ale je nutné, abyste byli k dispozici v čase od 10:00 do 16:00.

Co Ti nabízíme:

  • Zajímavou brigádu např. při studiu kde máš možnost využít i cizí jazyky
  • Stravenky
  • Výborná dopravní dostupnost
  • Příležitost učit se novým věcem a rozvíjet se
  • Fajn kolektiv, který tě nenechá ve štychu
  • Zázemí a praxe nadnárodní společnosti

Kontakt: Karolína Dvořáková

V Prazdroji věříme, že rozdílnost je to, co nás spojuje a dělá naši společnost lepší. Podpoříme Tvoji jedinečnost a dáme Ti prostor u nás zazářit.

Job ID:  13786