Nahrávání...
Žádat nyní »

Letní brigáda v pivovaru

Kategorie:  Výroba

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Nabízíme jednoduchou manuální brigádu na stáčírně piva v závodu Plzeň. Brigáda je vhodná i pro studenty a studentky. Brigáda je možná od června do srpna.

Hlavní podmínkou je plnoletost, jelikož se jedná o práci směnném režimu, a to i vč. nočních směn. Pokud ti tedy v době brigády bude 18 let a více, tak čti dál!

Náplň práce:

  • Jednoduchá manuální práce na stáčírně piva
  • Obsluha stáčecích strojů, doplňování materiálu, kontrola kvality

Co od Tebe požadujeme:

  • Plnoletost
  • Pečlivost, zodpovědnost, pracovitost
  • Ochotu pracovat ve nepřetržitém provozu (12hod. směny)

Nabízíme:

  • Základní mzdu + příplatky za směny + čtvrtletní bonus ve výši 10%
  • Získáš praxi v atraktivním prostředí pivovaru Plzeňský Prazdroj
  • Seznámíš se s nejnovějšími technologiemi stáčení piva
  • Zajímavou brigádu, možnost prodloužení spolupráce i během roku

Pracovní smlouva:

Smlouva na hlavní pracovní poměr

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Veronika Hanušová