Nahrávání...

Žádat nyní »

MECHANIK - OPERÁTOR

Kategorie:  Výroba

Do týmu oddělení stáčíren hledáme zaměstnance na pozici Mechanik_operátor. Hlavní činností je obsluha stáčecích linek a provádění drobné strojní i elektro údržby.

Dále provádí preventivní údržbu, přestavby linek, seřizování, opravy a obsluhu zařízení stáčecích linek. Pozice v závodu Plzeň organizačně spadá do oddělení stáčíren a jedná se o práci ve směnném provozu (nepřetržitý 12 hod. směny, případně nepravidelný provoz).

Náplň práce:

  • Obsluha strojů a zařízení, základní preventivní údržba
  • Samostatně provádí strojní údržbu na přidělených strojích, řeší vzniklé poruchy
  • Provádí seřizování, přestavby, preventivní údržbu, revize, kontroly
  • Zadává data o provedených opravách a zjištěných požadavcích na další údržbu do PC (systém SAP)

Požadujeme:

  • SOU technického zaměření – strojní nebo elektro
  • Praxe v obsluze výrobních strojů výhodou
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Řidičský průkaz skupina B výhodou

Nabízíme:

  • Zajímavé finanční ohodnocení (základní mzda, příplatky za směny, čtvrtletní bonusy)
  • Možnost mimořádných odměn (finanční i nefinanční)
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance 15 000 Kč
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Bonusové pivo, pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolické ceny, volné vstupy na prohlídky pivovarů
  • Dotované stravování přímo v areálu pivovaru - výběr z několika jídel + nápoje zdarma (nealkoholické pivo, limonády, voda)
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. velkého zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru
  • Příspěvek za věrnost
  • MultiSport karta
  • Nákup za zvýhodněné ceny v dárkových prodejnách a na e-shopu Plzeňského Prazdroje
  • Možnost pronájmu sportovní haly
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje
  • Čeká na Vás přátelský tým kolegů, kteří vám budou nápomocní při zaučení

Kontakt:

Plzeňský Prazdroj
Iva Vorlíková