Nahrávání...

Žádat nyní »

OBCHODNÍ ZÁSTUPCE

Kategorie:  Craft & Heritage

Hledáme parťáka do plzeňského týmu experimentálního pivovaru Proud. Máš přirozeného prodejního ducha a nebojíš se zastat ani manuální práci?

Zajímá tě pivo, jsi zodpovědný/á, komunikativní a umíš si poradit za každé situace? Máš chuť se podílet na růstu nového craft pivovaru pod hlavičkou Plzeňského Prazdroje?

Tak na nic nečekej a přihlas se!

Náplň práce:

  • Vyhledávání nových zákazníků
  • Péče o stávající zákazníky
  • Zajištění provozu vlastního meziskladu
  • Příjmem a vyřizováním objednávek, včetně závozů zákazníkům
  • Vytipování a zajištění eventů v Plzni a okolí

Požadavky:

  • Láska k pivu a touha rozšiřovat si pivní obzory
  • Flexibilita a ochota se učit
  • Komunikativnost, slušné vystupování a zodpovědnost
  • Zkušenost s prodejem piva nebo jiných nápojů výhodou
  • Znalost práce s PC (budeš používat MS office, skladový a prodejní software apod.)
  • Řidičský průkaz – skupina B
  • Fyzická zdatnost (budeš tahat sudy, přepravky, kartony)
  • Časová flexibilita (občas je třeba urgentně rozvést pivo, zajistit večerní či víkendovou akci, a jindy se dá jít domů dříve)

Nabízíme:

  • Pestrou práci v rychle se rozvíjejícím přátelském kolektivu
  • Možnost podílet se na vzniku převratného projektu
  • Zázemí silné společnosti a velkou škálu firemních benefitů
  • Služební notebook a telefon, auto (VW Caddy) pro použití i k osobním účelům
  • Jsme pivovar, takže pivo - bonusové pivo, pivo na dovolenou, pivo na Vánoce, poukázky na nákup piva, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů apod.

Kontakt:

Plzeňský Prazdroj,a.s.

Veronika Hanušová