Nahrávání...

Žádat nyní »

PLÁNOVAČ/KA ÚDRŽBY STÁČÍREN

Kategorie:  Výroba
Druh pracovního poměru:  Pracovní poměr na dobu neurčitou

Do plzeňského týmu údržby stáčíren hledáme šikovného kolegu či kolegyni, který bude mít na starosti plánování údržby pro dané stáčecí linky.

Bude spolupracovat s kolegy z údržby, vedoucími daných linek a také spolupracovat na projektech týkajících se strojního zařízení.

Náplň práce:

  • Zajištění oprav, dodávek náhradních dílů a externích servisů
  • Zlepšování spolehlivosti a energetické náročnosti zařízení
  • Správa a aktualizace plánů preventivní údržby, pracovních zakázek v SAP
  • Specifikace náhradních dílů, řízení úrovně skladových zásob
  • Spolupráce na investičních akcích
  • Komunikace s tuzemskými a zahraničními dodavateli
  • Provádění analýz poruchovosti, nákladovosti strojního zařízení, nápravná opatření

Požadavky:

  • Ochota učit se a pracovat v týmu
  • SŠ vzdělání technického zaměření, obor strojní nebo elektro
  • Praxe v oblasti strojní údržby
  • Znalost práce na PC
  • Orientace v technické dokumentaci, analytické dovednosti
  • Komunikativní úroveň AJ
  • Řidičský průkaz sk.B

Nabízíme:

  • Práci pro jedničku na pivním trhu
  • Samostatnou a odpovědnou pozici
  • Rozmanitou pracovní náplň
  • Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitu včetně zaměstnaneckého piva
  • Možnost se seznámit s nejmodernější technologií stáčení používané v pivovarnictví