Žádat nyní »

PLÁNOVACÍ DISPEČER/KA - AUTOMATICKÝ SKLAD

Kategorie:  Logistika
Druh pracovního poměru:  Pracovní poměr na dobu neurčitou

Pro nový automatický sklad hledáme kolegu/kolegyni na pozici Plánovací dispečer. Na této pozici budete koordinovat pohyb nákladních vozidel v areálu závodu, určovat místa vykládek obalů, nakládek výrobků se zaměřením na co nejvyšší efektivitu skladovacích procesů. Bude spouštět vyskladnění v automatickém skladu. Jedná se o práci v 3 směnné provozu.

Náplň práce:

  • Řídí a optimalizuje pohybu kamionů v areálu závodu i s pomocí systému YMS
  • Určuje místa nakládek a vykládek dle denních zásob
  • Spouští vyskladnění v automatickém skladu, přes aplikaci YMS
  • Pořizuje a eviduje příslušné doklady do informačních systémů
  • Komunikuje s vedoucími směn, dispečery externího dopravce, ostrahou a externím skladem
  • Vytváří denní reporty

Požadavky:

  • SŠ vzdělání – zaměření na logistiku
  • Znalost práce na PC (SAP, Word, Excel, Outlook)
  • Analytické a logické myšlení, schopnost práce s daty
  • Základní znalost problematiky dopravy
  • Komunikativnost, přesvědčivost, kooperativnost
  • Samostatnost, pečlivost, důslednost, schopnost práce pod stresem

Výhodou:

Orientace ve výrobcích portfolia PPAS

Nabízíme:

  • Jistotu dlouhodobého zaměstnání na HPP pro jedničku na pivním trhu
  • Zajímavou práci s možností rozvoje v rámci společnosti
  • Široké portfolio benefitů
  • Základní mzdu + příplatky + 10% čtvrtletní bonus
  • Pravidelné roční navyšování mzdy
  • Možnost mimořádných odměn (finanční i nefinanční)
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance až 40 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Bonusové pivo, pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • Možnost volných vstupenek na kulturní a sportovní akce
  • Dotované stravování v areálu pivovaru - výběr z několika jídel + nápoje zdarma (nealkoholické pivo, limonády, voda)
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Příspěvek za věrnost
  • Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje na nejmodernějších technologiích
  • Nástup možný ihned, případně dle dohody
  • Možnost seberealizace, možnost osobního a kariérního rozvoje

Druh pracovní smlouvy:

Doba určitá, 1 rok s možností prodloužení

Kontakt:

Plzeňský Prazdroj a.s.
Iva Vorlíková