Žádat nyní »

PRŮVODCE / PRŮVODKYNĚ - POLOVIČNÍ ÚVAZEK

Kategorie:  Craft & Heritage

Hledáme nového kolegu či kolegyni na pozici Průvodce v pivovaru Plzeňský Prazdroj - zkrácený úvazek. Láká Vás práce v krásném, historickém a významném prostředí? Komunikace v cizím jazyce Vám nedělá problém?

Přidejte se k nám!

Náplň práce:

Provázení návštěvníků po trasách Plzeňského Prazdroje a Gambrinusu
Dlouhodobá a pravidelná spolupráce
Úzká spolupráce s recepcí
Na službu budete dosazováni dle svých časových i jazykových možností (preferujeme hlavně dopolední a víkendovou práci)

Požadavky:

Reprezentativní příjemné vystupování
Velmi dobré koordinační dovednosti a schopnost jednat s různými typy lidí - asertivita
Komunikační znalost alespoň jednoho světového jazyka – německého, italského, anglického, španělského nebo jejich kombinace
Časovou flexibilitu, spolehlivost, pečlivost
Schopnost samostatné práce i práce v týmu
Práce je vhodná po maminky na MD/RD a důchodce

Nabízíme:

Atraktivní a zajímavou práci pro jednu z nejznámějších českých společností
Zajímavé finanční ohodnocení
Flexibilní pracovní dobu
Příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv
Nástup možný ihned
Smlouva na zkrácený úvazek

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě. Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.