Nahrávání...
Žádat nyní »

PRACOVNÍK/PRACOVNICE V PIVOVARU PROUD

Kategorie:  Craft & Heritage

Chceš být u vzniku nového pivovaru? Pro vznikající pivovar PROUD v areálu Plzeňského Prazdroje obsazujeme nové klíčové role. Tento pivovar je vybaven moderní technologií umožňující zaměřovat se na vaření množství pivních stylů nad rámec klasického ležáku. Tak buď u toho!

Do provozu experimentálního pivovaru Proud hledáme kolegu/kolegyni na pozici PRACOVNÍK/PRACOVNICE V PIVOVARU.
Pracovník v pivovaru je podřízen hlavní sládkové a plní svěřené úkoly zejména v oblasti příjmu surovin, výroby, stáčení a balení hotového piva.
Nabízíme hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou.

Náplň práce:

• Zodpovídá za příjem surovin, pomocných materiálů a chemie, včetně manipulace po pivovaru
• Ovládá přidělené stroje a zařízení varny, CKT a stáčecích linek
• Zajišťuje plynulý chod varny a oddělení CKT (příprava surovin, příprava technologie, mytí a čištění technologie, výdej mláta)
• Pomáhá se zajištěním plynulého chodu stáčecí linky (doplňování materiálu, nastavení strojů, přestavby, sanitace,..)
• Operativně řeší vzniklé poruchy technologie ve spolupráci s údržbou
• Ve spolupráci s ostatními pracovníky pivovaru udržuje pořádek v celém provozu
• Zodpovídá za správnost označení surovin, meziproduktů a hotových produktů a příslušných dokladů dle pokynů
• Účastní se fyzických inventur

Požadavky:

• SOU/SŠ vzdělání technického směru (strojní nebo elektro obor výhodou)
• Ochota pracovat v nepravidelném provozu – 8/12 hod. směny/víkendy
• Pečlivost, zodpovědnost, pracovitost
• Fyzická zdatnost
• Základní znalost práce s PC, použití MS Office na uživatelské úrovni výhodou
• Zkušenost v potravinářském provozu výhodou
• ŘP B, NZV/VZV - výhodou

Nabízíme:

• Jedinečnou příležitost podílet se na vzniku nového inovativního pivovaru
• Zázemí skupiny Plzeňský Prazdroj
• Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů – je jen na Tobě, co si vybereš
• Tým fajn kolegů, kteří táhnou za jeden provaz
• Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
• Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
• Bonusové pivo, pivo na dovolenou a na Vánoce, poukázky na nákup piva v obchodech, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
• Multisport kartu
• 5 týdnů dovolené
• Smlouvu na dobu neurčitou

Kontakt

Plzeňský Prazdroj, a.s.

Veronika Hanušová