Nahrávání...
Žádat nyní »

PROJECT ENGINEER

Kategorie:  Výroba
Druh pracovního poměru:  Pracovní poměr na dobu neurčitou

Na pozici Projektový inženýr/ka budete řízením přidělených investičních projektů zajišťovat trvale udržitelný rozvoj našich pivovarů a vlastních nevýrobních objektů. Pozice organizačně spadá pod vedení Packaging lead CZ&SK.

Máte zkušenosti s projektovým řízením ve výrobní firmě? Jste připravený/á s námi rozvíjet naše pivovary a podílet se na neustálém zlepšovaní? Pokud ano, tak čtěte dále.

Náplň práce:

  • Plánování a řízení investičních projektů v rámci přiděleného portfolia
  • Pravidelný reporting
  • Analýzy, studie a přípravy návrhů nových projektů
  • Řízení projektových týmů, dodavatelů a třetích stran
  • Aktivní  vyhledávání příležitostí na zlepšování stávajících provozů a návrhy řešení v souladu se strategií automatizace a digitalizace pivovarů
  • Spolupráce s dalšími odděleními napříč společností (interní zákazníci, marketing, activity management, nákup, finance, capex koordinátoři a administrátoři…)
  • Zástup Packaging Lead manažera

Co od Vás požadujeme:

  • VŠ vzdělání technického směru
  • Min. 3 roky praxe na podobné pozici ve výrobní firmě
  • Zkušenosti s projektovým řízením nebo technologií na stáčení a balení nápojů
  • Pokročilá znalost práce na PC (MS Office, MS Project)
  • Velmi dobré komunikační dovednosti
  • Anglický jazyk na velmi dobré úrovni (plynule slovem i písmem)
  • Znalosti projektového řízení dle mezinárodních standardů (IPMA, PMI/PM BoK, apod.) výhodou.
  • Analytické myšlení, odpovědnost a samostatnost

Co Vám nabízíme:

  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti – jedničky na pivním trhu
  • Možnost seberealizace a odborného růstu
  • Týden dovolené navíc - 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek a relax
  • Rozsáhlý balíček zaměstnaneckých benefitů (jazykové kurzy, multisport, příspěvek na penzijní připojištění/životní pojištění, pivní benefity a další dle svého uvážení v benefitní Cafeterii)
  • Firemní společenské akce a spoustu příležitostí jak poznat přátelskou atmosféru Prazdroje i Vaše kolegy
  • Pracovní smlouva na dobu neurčitou

Kontakt:

Plzeňský Prazdroj, a.s.
Veronika Hanušová