Žádat nyní »

PROVOZNÍ ELEKTRONIK NÁBOROVÝ BONUS 35 000 KČ

Kategorie:  Výroba

Máte chuť učit se novým věcem? Máte technické myšlení? Do týmu údržby stáčíren hledáme zaměstnance na pozici Provozní elektronik, jehož hlavní činností je provádění údržby řídících systémů, opravy, poruchy, preventivní údržba, revize a kontroly zařízení.

Náplň práce:

  • Základní preventivní údržba všech strojů a řídících systémů na provozech
  • Kontrola provozů během směny, provádění seřizování a oprav jednotlivých strojů a zařízení
  • Provádění malých, středních a generálních oprav, preventivní údržba, revize, kontroly
  • Zadávání dat o provedených opravách a zjištěných požadavcích na další údržbu do PC

Požadavky:

  • SOU technického zaměření – elektro
  • Platná vyhláška č.50/78 min. § 5
  • Práce ve směnném režimu (nepřetržitý provoz – 12 hod. směny)
  • Řidičský průkaz skupiny B

Výhodou:

Platná vyhláška č.50/78 § 6 a výše

Nabízíme:

  • Náborový příspěvek 35 000 Kč
  • Možnost dalšího rozvoje - pomůžeme Vám s § 6
  • Základní mzda + příplatky + prémie + placené přesčasy + roční bonus
  • Mimořádné odměny (finanční i nefinanční)
  • 27 dní volna pro Váš odpočinek
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance až 40 000 Kč
  • Zaměstnanecké pivo
  • Bonusové pivo, pivo na dovolenou, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • Možnost volných vstupenek na kulturní a sportovní akce
  • Dobrá závodní jídelna, dotované stravování v areálu pivovaru - výběr z několika jídel + nápoje zdarma (nealkoholické pivo, limonády, voda)
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Příspěvek za věrnost
  • Multisport karta
  • Nákup za zvýhodněné ceny v dárkových prodejnách a na e-shopu Plzeňského Prazdroje
  • Možnost pronájmu sportovní haly
  • Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje na nejmodernějších technologiích, možnost kariérního růstu
  • Nástup možný ihned, případně dle dohody
  • Čeká na vás přátelský tým kolegů, kteří vám budou nápomocní při zaučení

Délka pracovního poměru:

Na dobu určitou s možností prodloužení po 1 roce

Kontakt:

Plzeňský Prazdroj a.s.
Iva Vorlíková

pracevpivovaru@asahibeer.cz