Nahrávání...

Žádat nyní »

PROVOZNÍ VEDOUCÍ

Kategorie:  Craft & Heritage

Provozní vedoucí spadá do oddělení Craft and Heritage ve společnosti Plzeňský Prazdroj. Jeho klíčovou zodpovědností je vedení týmu zaměstnanců na dané směně a zajištění bezproblémového chodu svěřených provozů.
Čeká na Vás stabilní a jistá práce v nově vznikajícím kolektivu. Nabízíme smlouvu na hlavní pracovní poměr se všemi benefity pro zaměstnance společnosti Plzeňský Prazdroj.

Náplň práce:

  • Vede tým zaměstnanců na dané směně
  • Spoluutváří gastronomický koncept pivovarské restaurace a přilehlých provozů
  • Má na starosti zaškolení a rozvoj svěřených zaměstnanců
  • Pravidelné kontroly provozů, jejich vybavenost, kvalita nabízených produktů
  • Navrhuje kroky vedoucí ke zlepšení zážitku návštěvníků
  • Zodpovídá za bezproblémový chod a dodržení nastavených standardů

Požadavky:

  • Dokonalá znalost české gastronomie s mezinárodním přesahem
  • Min. ukončené SŠ vzdělání
  • Praxe na obdobné pozici
  • Schopnost vést a vzdělávat svěřené zaměstnance
  • Přehled o aktuálních trendech v gastronomii
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič
  • Uživatelská znalost práce na PC
  • Relevantní zkušenosti pro tuto pozici

Co Vám nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na HPP ve společnosti Plzeňský Prazdroj
  • Zázemí stabilní mezinárodní společnosti - práci pro jedničku na pivním trhu
  • Velmi dobré finanční ohodnocení odpovídající Vašim zkušenostem
  • Firemní společenské akce a spoustu příležitostí, jak poznat přátelskou atmosféru Prazdroje i Vaše kolegy
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdrav. péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance 15 000 Kč
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Jsme pivovar, takže pivo - bonusové pivo, pivo na dovolenou, pivo na Vánoce, poukázky na nákup piva, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Příspěvek za věrnost
  • Multisport kartu
  • Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru

Pracovní smlouva:

Doba určitá 1 rok s možností prodloužení