Žádat nyní »

PROVOZNÍ ZÁMEČNÍK PRO TÝM STÁČÍREN (m/ž)

Kategorie:  Výroba
Druh pracovního poměru:  Pracovní poměr na dobu určitou

Chcete pracovat pro jedničku na pivním trhu? Máte chuť učit se novým věcem? Máte technické myšlení a šikovné ruce? Tým údržby stáčíren hledá kolegu nebo kolegyni na pozici Provozní zámečník. Hlavní činností je provádění strojní údržby na stáčecích linkách v pivovaru.

Náplň práce:

  • Základní preventivní strojní údržba všech strojů na daných provozech
  • Provádění malých, středních a generálních oprav, řešení havárií, revize, kontroly, diagnostika
  • Zadávaní dat o provedených opravách a zjištěných požadavcích na další údržbu do PC

Požadujeme:

  • SOU technického zaměření
  • Svářečský průkaz (obalená elektroda, autogen), argon výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost převodovek, armatur, čerpadel
  • Orientace ve výkresové dokumentaci
  • Ochotu pracovat na směny (12 hod. směny, nepřetržitý provoz)

Nabízíme:

  • Základní mzdu + příplatky + 10% čtvrtletní bonus
  • Náborový bonus 35 000 Kč
  • Možnost seberealizace, odborného a profesního růstu
  • Možnost mimořádných odměn (finanční i nefinanční)
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní připojištění ve výši 18 000 Kč ročně
  • Odměna za doporučení dalšího zaměstnance až 40 000Kč
  • 27 dní volna pro Váš odpočinek
  • Bonusové pivo, pivo na dovolenou a na Vánoce, poukázky na nákup piva v obchodech, pivo v zaměstnanecké restauraci za symbolickou cenu
  • Dobrá závodní jídelna, dotované stravování v areálu pivovaru - výběr z několika jídel + nápoje zdarma (nealkoholické pivo Birell, limonády, voda)
  • Nápoje na pracovišti zdarma
  • Příspěvek za věrnost
  • Multisport karta
  • Nákup za zvýhodněné ceny v dárkových prodejnách a na e-shopu Plzeňského Prazdroje
  • Možnost pronájmu sportovní haly
  • Dobrou dopravní dostupnost do zaměstnání, vč. zaměstnaneckého parkoviště přímo v areálu pivovaru
  • Možnost dalšího vzdělávání a profesního rozvoje na nejmodernějších technologiích, možnost kariérního růstu
  • Nástup možný ihned případně dle dohody
  • Čeká na vás přátelský tým kolegů, kteří vám budou nápomocní při zaučení

Kontakt:

Plzeňský Prazdroj a.s.
Iva Vorlíková

V Prazdroji věříme, že rozdílnost je to, co nás spojuje a dělá naši společnost lepší. Podpoříme Tvoji jedinečnost a dáme Ti prostor u nás zazářit.

Job ID:  12955