Loading...

SENIOR LEAN SPECIALIST

Department:  Manufacturing
Type of contract:  Permanent
Shift Type:  Full time
City:  Plzeň
Description:

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Chcete poznat proces výroby od začátku do konce a podílet se svojí prací na jeho zlepšování a implementaci nových LEAN metod napříč společností Plzeňský Prazdroj a naší mateřskou firmou Asahi Breweries? Přidejte se k nám!

Lean Senior Specialista koordinuje zavádění postupů Asahi Way (AW) napříč závody Plzeňského Prazdroje. Zajišťuje činnosti související s udržováním a zlepšováním Integrovaného systému řízení (IMS).

Náplň práce:

  • Řízení implementace Asahi Way v CZ/SK.
  • Zajišťění procesu školení, vytvoření vhodných nástrojů a postupů pro dosažení zlepšení výkonu
  • Metodické vedení a školení vedoucích piliřů AW a Lean specialistů na závodech, pro jednotnou implementaci AW
  • Audity a pravidelné vyhodnocování postupů implementace
  • Příprava programů, školících materiálů a školení lean specialistů a zaměstnanců na metody a jednotlivé nástroje
  • Shromažďování a prezentování „best practice“ za CZ/SK
  • Sjednocování postupy a zavádí jednotné postupy za AW v CZ/SK
  • Zavádění a kontrola používání metod a nástrojů v praxi, příprava návrhů ke zlepšení
  • Reporting ukazatelů v oblasti AW
  • Spolupráce na tvorbě vizí a strategií jednotlivých středisek (benchmarking)
  • Zavádění kultury řízení výkonu

Co by Vám nemělo chybět:

  • Vzdělání technického zaměření preferenčně
  • Uživatelská znalost MS Office
  • AJ na komunikativní úrovni – čtení, psaní, prezentace
  • Zkušenosti s řízením organizační jednotky ve výrobním prostředí/oddělení
  • Znalost nástrojů Lean
  • Praxe v oblasti školení a vedení týmu lidí
  • Praxe v oblasti řízení projektů, vedení a řízení změn – prokazatelné změny s doloženým přínosem
  • Komunikační a prezentační dovednosti, schopnost předávat zkušenosti (trénovat) zaměstnancům ve výrobě i jejich vedoucím

Nabízíme:

  • Práci pro jedničku na pivním trhu
  • Samostatnou a odpovědnou pozici
  • Propracovaný systém osobního a kariérního rozvoje
  • 5 týdnů dovolené
  • Široké portfolio zaměstnaneckých benefitů včetně stravenek, příspěvků i zaměstnaneckého piva