SEZÓNNÍ SKLADNÍK/SKLADNICE VÝČEPNÍ TECHNIKY A REKLAMNÍCH MATERIÁLŮ - Plzeň

Kategorie:  Obchod

Plzeňský Prazdroj je největším výrobcem piva ve střední Evropě.
Na českém trhu je se svými značkami Pilsner Urquell, Gambrinus, Radegast a Velkopopovický Kozel na prvním místě v objemu prodeje piva.

Plzeňský Prazdroj, lídr na nápojovém trhu, hledá sezónního Technika/skladníka výčepní techniky a reklamních materiálů pro Centrální dílnu a sklad CZ v Plzni na období 1. 5. 2022 - 31. 10. 2022. Oprávnění na VZV není nutné.

Náplň práce:
•    Mytí (VAP) a drobné opravy výčepní techniky
•    Provádění nakládek a vykládek reklamních materiálů a výčepní techniky
•    Příprava zboží pro distribuční centra Plzeňského Prazdroje

Požadavky:
•    Fyzická zdatnost
•    Trestní bezúhonnost
•    Spolehlivost
•    Základy práce na PC
•    Řidičské oprávnění na VZV výhodou, ale nikoli podmínkou :)

Nabízíme:
•    Stabilní zaměstnání
•    Smlouvu na dobu určitou (1. 5. 2022 – 31. 10. 2022)
•    Možnost opakované budoucí spolupráce
•    Zajímavý výdělek
•    Zázemí jedničky na pivním trhu