Nahrávání...

Žádat nyní »

SKLADOVÝ SPECIALISTA CENTRÁLNÍHO SKLADU C&H A E-SHOPU

Kategorie:  Craft & Heritage

Společnost Plzeňský Prazdroj hledá vhodného kandidáta či kandidátku na pozici Skladový specialista centrálního skladu C&H a eshopu, který/á povede centrální sklad pro dárkové prodejny a eshopy Plzeňského Prazdroje a bude zajišťovat skladové operace s tím spojené, zejména zajištění plynulých dodávek zboží.

Náplň práce:

  • Vedení centrálního skladu zboží pro dárkové prodejny a e-shopy a zajištění veškerých skladových operací (objednávky, příjemky, převodky,...)
  • Vedení skladu e-shopu pro všechny značky (CZ, SK, Pilsner Urquell international, Proud), komunikace s ostatními provozy a zajištění dodávek zboží ostatních značek
  • Zajištění logistiky pohybu zboží mezi jednotlivými sklady dárkových prodejen a eshopu, vč. zajištění dodávek zboží velkoodběratelům dárkové prodejny a eshopu
  • Zajištění kompletní agendy objednávek pro zásobování dárkových prodejen a e-shopů
  • Efektivní řízení pracovníků v centrálním skladu (1 HPP a příležitostně pracovníci na DPP/DPČ)
  • Jednání s dodavateli ohledně včasných a úplných dodávek zboží, fakturace a reklamace dodávek
  • Zajištění inventarizace skladových zásob (4x ročně)
  • Zajištění podkladů pro analýzy a reporting stavu zásob a jejich využití k trvalému zlepšování efektivity, zejména identifikace neprodejných zásob a návrh na jejich snižování

Požadavky:

  • Min. středoškolské vzdělání
  • Praxe min. 3 roky na obdobné pozici
  • Platný průkaz řidiče VZV
  • ŘP skupiny B
  • Základní znalost anglického jazyka
  • Uživatelská znalos práce na PC (MS Office - zejména Excel a Outlook)
  • Organizační schopnosti, zvládání stresových situací
  • Nekonfliktní, pozitivní, flexibilní a asertivní osobnost

Nabízíme:

  • Zázemí silné společnosti a velkou škálu firemních benefitů - je jen na Vás co si vyberete
  • Pestrou práci v rychle se rozvíjejícím týmu
  • Příspěvek na kulturu, sport, dovolenou, vzdělávání a nadstandardní zdravotní péči ve výši 10 000 Kč ročně
  • Příspěvek na penzijní/životní připojištění ve výši 12 000 Kč ročně
  • Jsme pivovar, takže pivo - bonusové pivo, pivo na dovolenou, pivo na Vánoce, poukázky na nákup piva, volné vstupy na prohlídky našich pivovarů apod.
  • Multisport kartu
  • 5 týdnů dovolené pro Váš odpočinek
  • Pracovní smlouvu na hlavní pracovní poměr na dobu určitou 1 rok s výhledem na prodloužení na dobu neurčitou

Kontakt:

Plzeňský Prazdroj

Veronika Hanušová